Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film amit mások...

Van olyan film amit mások szeretnek de te kifejezetten utálod?

Figyelt kérdés
Nekem pl a szex és New York, Életrevalók, és a vígjátékoknak, kalandfilmeknek a 80%-a minimum.
2022. jan. 14. 01:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondanám, hogy utálom, csak nem érdekelnek, így meg se nézem őket (legalábbis az újakat). Nem tud annyira érdekelni egyik se, hogy belefektessek energiát az utálatába. Társaságban megnézettek párat, így biztosan tudom, hogy nem nekem készülnek.

Star wars filmek

Marvel filmek

Akció/kém/romantikus filmek többsége

2022. jan. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
#1 téged nem vár semmi az élet után 😠😂❤
2022. jan. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Nagyjából mindegyik, ami népszerű és sokan szeretik.

Star wars, Marvel és DC, Gyűrűk ura, Titanic, Avatar stb. Egyszerűen nem bírom végig nézni őket.

Más meg lehet az én film ízlésemtől dőlne kardjába

2022. jan. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Szürke ötven árnyalata.
2022. jan. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Unpopular opinion, de szerintem a Charlie és a csokigyár a világ egyik legrosszabb filmje ami valaha készült.
2022. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Millió ilyen film, és színész van. Harry Potterrel engem vallatni lehetne, de pl Adam Sandlerrel még ölni is, annyira szar. Marveles, bókemberes marhaságokat se nézek, szerintem 5 éveseknek való.
2022. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Deadpool, meg az új Pókember filmek és Marvel sorozatok amik az utóbbi 2-3 évben jönnek ki.
2022. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Amerikai pite, 40 éves szűz, Másnaposok - minden olyan film, ami azt népszerűsíti, hogy menjünk le állati szintre, mert az milyen jó.
2022. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Adam Sandler összes filmje!!

Star Wars

Marvel baromságok

2022. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Star Wars-filmek - nem utálom, de nekem annyira közömbös, abszolút nem hoz annyira lázba, mint a legtöbb embert.

Mátrix - az 1. részéből láttam 10 percet, de aztán muszáj volt abbahagynom, nekem annyira unalmas volt, hogy tovább nézve csak kínszenvedés lett volna!

Végső állomás-filmek - annyira fatális filmek, hogy az már kegyetlen! A véres horroroknak is van egy határa, de ez sok esetben már túlmegy rajta, az 1. rész még tűrhető, de az a pár jelenet, amit a többiből láttam, elég is volt!

Dűne (1984) - néhány sivatagi jelenetét láttam csak, de az is úntatott. Unalmas környezet és látványvilág, gagyi tucatscifi-re jellemző sztori. Az újat, a 2021-es remake-et még nem láttam, de szerintem semmit nem veszítek vele.

2022. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!