Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nézik le azokat,...

Sokan miért nézik le azokat, akik harmincas éveikben is rendszeresen eljárnak bulizgatni, iszogatni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen jó dolog péntek este elmenni és kiereszteni a gőzt, erre meg jó alkalom egy kis iszogatás és bulizás a haverokkal. A munka mellett kell a szórakozás is. Mégis sokan főleg az idősebbek közül sok negatív kritikát fogalmaznak meg, hogy ennyi idősen már feleség meg gyerek kéne és "megkéne már komolyodni". Miért gondolják sokan, hogy a lazítás csak a húszas éveik elején lévő fiataloknak jár?

2023. máj. 18. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem az, hogy nekik jár, neked meg nem. Hanem hogy még mindig ott tartasz, mint egy tini. Egyszerűen gyerekes, komolytalan.
2023. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Mert a legtöbb 30 éves a gyerekét bocsánat a kifejezésért otthon “ba..tatja” meg Facebookra tölti fel a képeket..ez a norma, ha te nem ilyen vagy akkor egy utolsó f..opó drogos/alkesz senki vagy nemtől függetlenül.


Tudom mert én is ezt tapasztalom, a hétvégét mindig meg szoktam tolni..és mindennek elmondanak. 30f

2023. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

Engem is azert zavar. Mert mert a pasik nagyin nagyon kieresztik a gozt. Es ezt nem erdekel, de egyszeruen undorito, meg egy edzes is kene melle.

A nok meg folyton posztolgatjak, es olyan picsa ruhakbam, szulo letukre h epp a bugyi le nem csuszik.


Aki normalis azt meg kb lenézik, lekopik, leontik stb. Pedig azert lennenek kivetelek.

2023. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Én végigbuliztam a 30-as éveimet, de emiatt senki más nem szólogatott be, csak az asszony, de ő meg nem azért hogy lenézett volna, hanem irigykedett mert neki nem voltak bulizós munkatársnői. (Aztán 40 évesen teljesen ráuntam a bulikra.)
2023. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Mert te is lenézed azt, aki nem jár bulizni 30 évesen.
2023. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Eléggé szegényes és igénytelen annak az élete, akinek ennyi évesen csak az a szórakozása, hogy pénteken bulizik és bebaszik. Ebben mi az érték? Semmi. Más szórakozási lehetőségek is léteznek, amivel ki lehet engedni a gőzt.


De hát, mivel nem vagyunk egyformák, ezért a te értelmi szintedet ezt jelenti a szórakozás. Nálam nem itt kezdődik.

2023. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semmi gáz nincs benne, én a húszas eveimet buliztam végig, és a harmincas elejét. Aztán valahogy elég lett. Mostanság már csak fél évente járok szórakozóhelyre, a wellness dolgok, ettermezesek jobban esnek. 38 vagyok.
2023. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Ín a 10-20-onéveseket is lenézem, ha ez segít...
2023. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten bevett szokas ez a 30-40-es korosztalyban is. Sot itt nem nezzuk le a masikat ilyesmiert…..


Tehat igenis jarj el tovabbra is.

2023. máj. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Látom a sok bulizós alkoholistának nem tetszett a 6-os válaszom. Akinek tényleg csak ez az egy szórakozása van, hogy buli és pia, az igenis igénytelen és alsó kategóriás.
2023. máj. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!