Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy dolgozta fel, hogy...

Ki hogy dolgozta fel, hogy felnőtt, és már túl késő dolgokhoz? A 30-on túli élet?

Figyelt kérdés

Nem magára a felnőtt korba lépésre gondoltam, és nem is a nyugdíjba. 29 vagyok, 30 leszek, úgy érzem ez itt egy határvonal, ami ketté osztja az életem. Valahogy már nincs az a "fiatalos lazaság", nem nagyon lehet már úgy élni mintha nem lenne holnap, a fiatal szép huszas lányok már nem kíváncsiak rád, elmész helyekre és te vagy a legöregebb, mindenkinek már saját családja van és senkinek sincs annyi ideje rád már mint régen, már nem nagyon találsz olyan korodbéli embert akivel lehet hülyéskedni, megjelennek az ősz hajszálak, kinek a kopaszodás elindul, ha elesel nem pattansz már fel úgy mint régen stbstbstb...


Mindig azt hittem hogy csak átsiklok mert nem fog meghatni, de mégis érzem. Látok dátumokat hogy pl 2010 és omg akkor még csak 15-6 éves voltam mennyire más világnézetem volt akkor... :D És mostanra nem lettem milliomos se playboy se űrhajós, szóval mondhatni ahhoz képest sokkal rosszabb most, mert az átlagember valósága tárul csak elém :D



2023. jan. 17. 00:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Jó tanácsaal sajnos nem nagyon tudok szolgálni, de vigasztaljon a tudat, hogy nem vagy egyedül 🤘 Én csak azt sajnálom, hogy a húszas éveim egy jelentős részét olyan emberekre tékozoltam el, akik nem érdemelték volna meg, de ezt már csak utólag látom.


Üdv,

Egy szintén 29 éves

2023. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Kroms ***** válasza:
16%
Pontosan mihez túl késő? A 20-as nők többsége a sikeres 30 fölötti férfiakra legalább annyira bukik, mint egy átlagos 20-25 évesre. Amúgy DiCaprio pl. 48 éves és kizárólag 20-24 éves lányokkal jön össze. Amint beöltik a 25-öt, már cseréli is le őket fiatalabbra.
2023. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, én pont most lettem magabiztos a dolgokhoz. Most vagyok 35 és karriert váltottam, ezt nem mertem volna 20-on évesen megtenni. Valahogy 30 után éreztem azt igazán, hogy felnőtt vagyok, akármit csinálhatok, nem szólhat bele senki.
2023. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Kroms ***** válasza:
52%
*betöltik
2023. jan. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

30 leszek idén, szüleimmel élek, mivel sosem érdekelt a tanulás és rászánni is nehezen tudom magam. Ergó megeszem, amit főztem, tehát nem várok együttérzésre. De azért azt is biggyesztsük ide, hogy azért ez már nem a zavaros 90es évek, nem annyira egyszerű érvényesülni.

Szóval igazából csak vegetálok, nincs egzisztenciám se jövőképem. Néha akad lány, aki tényleg tiszta szívből szeret, de idővel kiütközik ezen probléma.

Most már elértem oda, hogy van pénzem is a sok munak révén. Azonban nem tudom mit is akarok kezdeni, mibe fogjak bele. Azt hiszem lélekben feladtam már és sz*rok bele elfogadtam a sorsom.

Ergó nyugtasson meg a gondolat, mindig van lejjebb.

2023. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Kroms ***** válasza:
18%

#5

Nézz Andrew Tate videókat, azokból bőven kapsz majd motivációt.

2023. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a bajom kezd lenni, hogy 34 leszek, és még mindig túl fiatalnak érzem magam, szóval engem a 30-asra váltás meg se rezzentett, nő vagyok egyébként, és kiakaszt néha, hogy nálam jóval fiatalabb csajok felnőttesebbek.
2023. jan. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Amit 30 előtt kell kötelezően megtenni és meg is akartam tenni, azt megtettem, a többire meg itt az egész élet. Nem érzem úgy, hogy szoronganom kellene amiatt, mert vannak terveim, feladataim és nem mehetek nyugdíjba 40 éves korom előtt, mert minden kész van.


Fölösleges ez a 30-as hiszti. És társadalmilag is káros.

2023. jan. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt erősen eltúlzod...


Majd 40-től jön a változás....akkor már munkahelyre is nagyon kell vigyázni vagy figyelni...


És sok múlik azon, hogy hogyan tartod magad karban.


Én 38 vagyok de 32-33-nak néznek.

2023. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én is 30 vagyok. Nekem annyira nem volt nehéz elfogadni, tekintve, hogy a húszas éveim siralmasak voltak. Nem bánom, hogy nincs már rajtam a fiatalság jelentette nyomás.
2023. jan. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!