Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nézik le azokat,...

Sokan miért nézik le azokat, akik harmincas éveikben is rendszeresen eljárnak bulizgatni, iszogatni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen jó dolog péntek este elmenni és kiereszteni a gőzt, erre meg jó alkalom egy kis iszogatás és bulizás a haverokkal. A munka mellett kell a szórakozás is. Mégis sokan főleg az idősebbek közül sok negatív kritikát fogalmaznak meg, hogy ennyi idősen már feleség meg gyerek kéne és "megkéne már komolyodni". Miért gondolják sokan, hogy a lazítás csak a húszas éveik elején lévő fiataloknak jár?

2023. máj. 18. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"meg, hogy ennyi idősen már feleség meg gyerek kéne"

Na ja de azt nem rakják hozzá hogy 35 kőrül ezeknek az embereknek a nagyrésze el is válik.


Egyébként meg hagy döntse már el mindenki magának hogy szeretné e a fenti 2-t vagy sem.

Én pl 34 vagyok és nem szeretném.

Egy hónap 70%-ában egy budapesti kórházban melózom. Nagyon sok a munka 10-böl 8-szor úgy esek be az ágyba mint akit agyoncsaptak.


Egyébként meg ezt nem én találom ki az EÜ az nem egy családbarát szakma. Ezt 2 volt főnököm is mondta am. Aki elvált.

A korházi személyzet (orvos, ápoló, laboros…stb) 80%-a elválik.


Bocsánat hogy a maradék 30%-ban nem vágyom a szülőségre. De van nem egy olyan ember is aki kiégett alkoholista lett. Ez minden születendő gyermek álma.

2023. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt is figyelembe kell venni, hogy 20+ és 30+ között van különbség.


21 évesen volt egy 33 éves ismerősöm.


Amikor én bulizni mentem, másnap simán akárhova elmentem másnaposan.


Az ismerősöm bulizott és másnap csak feküdni tudott, olyan rosszul volt.

2023. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!