Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti meg szoktátok...

Férfiak, ti meg szoktátok kérdezni egy nőtől elköszönéskor, hogy :"Te kérsz egy ölelést?"

Figyelt kérdés
Az ölelés nem magától jön szerintetek? Amúgy nemrég történt ez, de mivel ez volt az első alkalom, hogy megölelt az illető , én úgy gondolom, udvariasságból tette vagy hasonló. Csak picit fura volt, mert már több hónapja ismerjük egymást és eddig csak részegen ölelgetett, ami nyilván nem jelentett semmit. Nem mintha ez jelentene bármit is, csak tényleg fura volt. :D Én egyébként majdnem beszóltam neki erre a kérdésre,hogy "Köszi, nem", csak nem akartam bunkó lenni vele, mivel mások is voltak körülöttünk. Én alapjáraton csak a hozzám közelállókat ölelgetem, ő viszont mindenkit is. De tényleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy a férfiak meg szokták-e kérdezni első alkalommal az ilyet vagy sem és miért. :)

2023. máj. 19. 06:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha részegen már olelgetett, akkor ez sejtheto volt.
2023. máj. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem.


De van gond, ha bunkóságra hivatkozva nem tudsz egy ilyet elutasítani. Gondolom, ha meglett volna a kellő asszertívitásod ehhez, akkor most ez a kérdés se lenne.

2023. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Sose kérdeztem meg, az valahogy szerintem is jön magától.
2023. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Kizárt. A, Nem szeretem az érintést; B, Ma már veszélyes ez a hozzáállás a "Személyiségi jogok"végett.
2023. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert szerintem az ilyet amúgy sem illik megkérdezni és alapvetően nem szeretek akárkivel érintkezni. De nem is hinném, hogy pont az én ölelésem esne jól valakinek.
2023. máj. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg szoktam kérdezni, mert az emberek nem mindig vannak olyan hangulatban, vannak akik alapból utálják a fizikai kontaktot, és vannak akik nemi erőszakon estek át, és triggereli őket ha valaki random rájuk csimpaszkodik. Szerintem ha egy szimpla kérdéssel kizárhatom, hogy kellemetlenül érezze magát miattam, akkor megéri feltenni. De megértem ha ez valakinek fura, mert egyáltalán nem ez az általános.
2023. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Némelyik még azt is kérdezgeti megcsókolhat e. Mintha nem éreznék mikor jön a pillanatban az érzés mikor nem. Mint valami eq analfabéták.

Ilyenkor simán nemet is mondok.

Egyik srác kérdezte is miert nem es mondtam mert megkerdezted!

Évek mulva mikor találkoztunk meg mindta igazam volt. Kérdem miben? És válaszolta tenyleg nem kérdezni kell.

2023. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de csak olyat olelek meg aki kozel all hozzam
2023. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De, magától kellene jönnie, ha tőlem ilyet kérdezne valaki, simán nemet mondanék, pedig amúgy ölelgetős fajta vagyok (a puszizkodás kevesbé van ínyemre). A "Megölelhetlek?" még rendben lenne, nem biztos benne, hát istenem, emberismerettel, érzelmi intelligenciával nem egyformán állunk, de hogy kérek-e ölelést, úgy hangzik, mintha szívességet tenne vele, szerintem elröhögném magam, esetleg visszaszólnék, hogy inkább csokit, bár az ilyen suta férfi nem biztos, hogyértené az iróniát.
2023. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Marhaság kérdezgetni. Az adott pillanat sugallja, hogy megöleljem-e, vagy sem.
2023. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!