Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti meg szoktátok...

Férfiak, ti meg szoktátok kérdezni egy nőtől elköszönéskor, hogy :"Te kérsz egy ölelést?"

Figyelt kérdés
Az ölelés nem magától jön szerintetek? Amúgy nemrég történt ez, de mivel ez volt az első alkalom, hogy megölelt az illető , én úgy gondolom, udvariasságból tette vagy hasonló. Csak picit fura volt, mert már több hónapja ismerjük egymást és eddig csak részegen ölelgetett, ami nyilván nem jelentett semmit. Nem mintha ez jelentene bármit is, csak tényleg fura volt. :D Én egyébként majdnem beszóltam neki erre a kérdésre,hogy "Köszi, nem", csak nem akartam bunkó lenni vele, mivel mások is voltak körülöttünk. Én alapjáraton csak a hozzám közelállókat ölelgetem, ő viszont mindenkit is. De tényleg csak arra vagyok kíváncsi, hogy a férfiak meg szokták-e kérdezni első alkalommal az ilyet vagy sem és miért. :)

2023. máj. 19. 06:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én speciel utálom ezt az ölelkezősdit.
2023. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!