Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van nálunk sok ennyire...

Miért van nálunk sok ennyire buta nő? Pedig a többségük elég jól nézne ki, bármit elérhetnének az életben! Mi állhat a jelenség hátterében?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben is akad pár, illetve közösségi oldalakon is rendszeresen látom őket. Csupa jól kinéző, szexi, legalább 7-8 pontos de van aki még fölötte. Fiatalok és gyönyörűek. Erre fogja magát, összejön valami világi nyomorékkal és addig teper a pasinál, amíg gyereke nem lesz tőle, meg akár rövid házasság is. Aztán persze szétmennek, általában pár hónap múlva, nagyritkán 1-2 év. De általában a gyerek születését sose várja be. Aztán hirtelen visszavált a nő az elkeseredett pasifogó praktikáiba pl faces képeken mindent kirakó pózolás 24/7, de már közel sem lesz olyan szép, plusz ott van a nyakában a teher is ami lerontja az esélyeit. Aztán általában alkalmi kapcsolatok legjobb esetben, de sokszor évekre egyedül marad, és nagyon gyorsan elhervad a szépség, néha szabályosan megcsúnyulnak pár év alatt, mindenféle szemét kapcsolatban. Jópár ilyet láttam már, elég durva hogy képesek emberek pár év alatt ennyire leépülni, na mindegy.

A kérdésem az hogy miből jöhet ez a jelenség? Igazából egyetlen jó döntést kéne meghozzanak egész életükben, és még azt sem sikerül nekik, holott genetikai lottó ötössel rendelkeznének! És tényleg csak annyit kéne jól bemérjenek, hogy kivel álljanak össze és kivel ne, kinek szűljenek és kinek ne! Nyugaton sokkal kevesebb a szép nő, ott a középszerűeket is sokszor a tenyerükön hordozzák a férfiak, az ilyen szépségekért meg sokan bármit megadnának. Tehát ha ésszel választanának, nem is lenne nehéz dolguk, és csodás és könnyű életük lehetne.

Miért olyan nehéz dolog ez? Mi állhat a jelenség hátterében? Ez régebben is így volt, vagy modern kori jelenség?



2023. máj. 20. 17:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#19 Szép story és örülök hogy happy endel zárult. Illetve releváns példa is, bár esetedben akkor 100%ban a férfi hibája volt, hiszen csúnyán átvert mindennel.

Te amúgy normális és értelmes nőnek tünsz, de a tisztánlátás végett azért meg kell kérdezzem. Szóval te normális voltál végig fiatalon is, jól sejtem? Nem voltak túltolt partyzások, kifelé élés, 24/7 instán pózolás meg a többi felszínes butaság, jól sejtem?

Mert a példád jó, de szerintem ez a ritkább eset, főleg azoknál amiket látni szoktam. És hát igen, általánosítás valóban nem ad tiszta képet, de mégis akikről beszélek a kérdésben, ott 10ből 10 az általam fentebb vázolt karriert járta be. Illetve ott gyakorlatilag ők erőszakolták rá magukat a férfira, amennyit én láttam a storyból. És hozták meg a hibás döntéseket, a többi már jött magától láncreakcióban.

2023. máj. 20. 19:50
 22/28 A kérdező kommentje:
#20 Kérlek, ezt a kérdést már nem lehet elengedni :) Amíg az emberek jönnek és válaszolnak, addig bizony élni fog. Kíváncsian fogom én is olvasni, kinek mi a véleménye, meglátása a téma kapcsán.
2023. máj. 20. 19:51
 23/28 anonim ***** válasza:
4%
Csak engem idegesít brutális módon a kérdező stílusa? Annyira fölényeskedő, annyira provokatív ez az egész ami itt kialakult.
2023. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

#23


Szerintem ahhoz képest, hogy mi a téma a kérdezőnek ritka normális a stílusa ellenben 1-2 válaszolóval akik csak behányják, hogy általánosítás és lépnek is, egyébként semmi érdemlegeset nem tudnak hozzátenni a témához...

2023. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Ez az oldal még mindig nem arról szól, hogy ki kivel szimpatizál, főleg amíg korrekt és tisztelettudó marad a másik féllel. Helyette kérdésekre válaszolhatnak emberek, illetve ezáltal témákról beszélgetnek.

Ellenben se a személyeskedés, se az offolás nem tolerált. Szerintem itt nem velem a van a probléma most.

2023. máj. 20. 19:57
 26/28 anonim ***** válasza:
95%
Arra tudok gondolni hogy sok nő saját magát szedi rá. Annyira görcsösen belelátnak mindent abba a - számukra - alfahímbe, hogy a töredéke se lesz igaz. És hogy majd ők jól megváltoztatják a rosszfiút, aki szerető és gondos apukája lesz a kisbabának. Mint a mesében! Csak ez a valóság, és itt csúnya koppanás a történet vége.
2023. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
68%
Legalább annyi buta férfi is van, mondom ezt férfiként
2023. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%
Tanulni, művelődni erőfeszítés, a jól kinéző nőket meg fixen el fogja tartani valami gazdag pasi, szóval nem kell megerőltetniük magukat a megélhetésért, elég a szelfiket nyomni instára, ahhoz meg nem kell ész.
2023. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!