Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy Ervin (színész) tényleg...

Nagy Ervin (színész) tényleg jó pasinak számít?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam őt egy beszélgetős műsorban, ahol a pretty privilege volt a téma, és ott mondta el, hogy őt mennyire vonzónak látták mindig, meg folyton a szépfiú szerepeket kapta a színházban stb.


Engem ez tökre meglepett, mert nekem (női szemmel) egyáltalán nem tetszik, és azt hittem, ő inkább a csúnya fiú szerepekbe lehetett beskatulyázva. Szóval kíváncsi lennék, hogy más nők, sőt akár férfiak milyennek látják őt.


2023. máj. 27. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fiatalon nekem kifejezetten tetszett. Most nézegettem az új fotóit, hát, valóban elfolyt, így már nem az igazi sajnos...
2023. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korában szerintem annak számított, nem véletlen kapott annyi szépfiú szerepet. Mostanában ki van kerekedve, de most is azért egy magas, jó kiállasú pasi. Nekem sosem volt kimondottan az esetem, de így objektív szemmel szétnézve a korosztályában, szerintem átlag feletti.
2023. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#9 szerintem azért elég sokan látták őt régebbi filmekben... nekem személy szerint huszonévesen se tetszett a feje.
2023. máj. 28. 16:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt az esetem, de ez már ízlés függő, sokaknak tetszett. Nekem Csányi Sándor sem jött be, mégis sokáig oda voltak/vannak érte is. Szubjektív dolog, hogy kinek ki az esete.
2023. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Régen sem tetszett, most meg pláne nem. De nem is az ilyen típusú férfiak vonzanak.
2023. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, Csányi szintén nem az esetem nekem sem (habár ő egy fokkal vonzóbb szerintem). Nem is tudom, a magyar színészek közül ki tetszik egyáltalán.
2023. máj. 28. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!