Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet mindennap ilyen...

Hogyan lehet mindennap ilyen jó kedve?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm, nemrég jött a céghez. Mindig nagyon jó kedve van. Ha belé az irodába, akkor mindig hangosan köszön és jófej mindenkivel.Mindenben részt szeretne venni. Én is kedves, segítőkész meg mosolygós vagyok mindenkivel, de szért nem viszem túlzásba. Ez nem túl toxikus?
2023. máj. 28. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
NEM, nem toxikus, hanem teljesen normális a viselkedése.
2023. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n szokatlan ez, kissé egy nyugati stílust hoz be. Nem rosst, de a magyarnak ez fura, mert a magyar csak az egymás b*tatásából ért.
2023. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmi baj nincs a kolléganőddel. Ha valamiért mégis zavar téged, akkor csak annyit beszélj vele, amennyit muszáj.
2023. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Korábban már kiírtad ugyanezt a kérdés...
2023. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem toxikus, ugyanakkor az sem biztos, hogy ez a valódi énje. Volt egy ismerősöm régebben, akitől megkérdeztem, hogyan tud mindig ennyire vidám lenni... Kiderült, hogy súlyos depresszióval kezelték nemrég, és azóta folyamatosan hangulatjavítót is szed. Ilyen is van.
2023. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem.. valószínűleg a személyisége része. Ebből következtethető hogy komoly, összetett, hosszú projekteket nem igazán lehet majd rábízni.


Szangvinikus típusnak gondolom.

2023. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem gondolnám, hogy az lenne. Általában én is ilyen vagyok, pozitívan állok hozzá mindenhez és mindenkihez, egészen addig, amíg nem adnak okot az ellenkezőjére.


Mivel nem ismerem a kollégádat, nem tudhatom, hogy mi áll a háttérben, de nekem ez a viselkedésforma például a személyiségem része. Engem kiskoromtól kezdve úgy neveltek a szüleim, hogy lássam meg mindenben a jó dolgokat. Felnőttkoromra egy vidám, és kiegyensúlyozott ember lett belőlem és az érzelmeimet is viszonylag jól tudom kezelni.


Természetesen nekem is vannak olyan napjaim, amikor nem a legszerencsésebben alakulnak a dolgok, viszont ilyenkor adok magamnak egy negyed órát a "bánatom megélésére" aztán megyek tovább, újult erővel.


Olyat például soha nem ejtettem ki a számon, hogy "rossz napom van". Van, amikor egy kicsit tényleg nehezebb előrehaladni, de ez nem jelenti azt, hogy fel kell adni. Az adott szituációból kell kihozni a legjobbat. Minden hozzáállás kérdése.


Ha így gondolkodsz, akkor igenis képes leszel úgymond olyankor is őszintén mosolyogni, amikor egyébként egy csomó hülyeség van az életedben. Kell találni mindig valamit, amitől jó kedved lesz. Részemről ennyi a titok.


Persze nem kell mindenki ilyen legyen, meg azt sem tudhatom, hogy a kollégád is ilyen-e, mint én, viszont ha valakinek mindig jó a kedve, az nem feltétlenül toxikus.

2023. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!