Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az LMBTQ egy modern társadalmi...

Az LMBTQ egy modern társadalmi megoldás, a leglényegesebb problémákra?

Figyelt kérdés
Hogy lehet belépni egy ilyen aktivista csoportba?
2023. máj. 29. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%

Nincs pénzed budipapírra és azt hiszed, ha deviáns leszel és ezt megmondják, majd kinyalják hátsódat? :DDDD

Lemész egy langyi klubba és beléptél...

2023. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8-as, nem tudom, hogy lehetne megszerezni a csodás tanáraidnak Ann Ellis Hnason elérhetőségét, de megpróbálhatjuk. A Yale-en tanít, szóval kicsit elfoglalt lehet. :D
2023. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#3 Mert el kell fogadni az embereket. Te is örülsz, ha elfogadnak, és nem örülnél, ha nem fogadnának el.
2023. máj. 29. 14:23
 14/16 anonim ***** válasza:
8%

Ez hogy "el kell fogadni az embereket", annyira értelmetlen, buta gondolat. Azt kell elfogadni, amit te morálisan elfogadhatónak tartasz. Te elfogadsz mindenkit? Tuti nem. Mondasz valamit, de át sem gondolod, pontosan meg sem fogalmazod, hogy mire gondolsz.


Esküszöm, szerintem te egy nagyon fiatalka kislány lehetsz. Nincsenek még konkrétan megfogalmazott, jól átgondolt értékeid. Csak hallod, hogy "mindenkit el kell fogadni", mert Tiktokon valaki csinált egy ilyen videót.

Ugyan ez jön le magából a kérdésből. "Leglényegesebb problémák"? MIK AZOK? Meg sem tudod fogalmazni.


Mégegyszer kérdezem, te elfogadsz MINDENKIT? Biztos? Csak mert ilyen ember nem létezik, aki mindenkit elfogad.

2023. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8: Nekem olyan hülyeségeket tanítottak tanórán, hogy HIV fertőzöttek véres tűket szúrtak a mozi üléseibe amibe a nézők beleültek és elkapták a fertőzést. Ezt egy biológia tanár mondta, és utána hetekig alig mertem leülni bárhová nyilvános helyen. Évekkel később találtam rá, hogy ez egy hoax, urban legend. A HIV vírus pedig nem túl életképes, szervezeten kívül nagyon hamar elpusztul. Ha nem friss fertőzött vér jut a szervezetedbe, hanem az már rászáradt a tűre akkor közel 0 esélye, hogy így kapd el a fertőzést. Nem is regisztráltak ilyen esetet. És az csak egy eset. Szóval ennyit a "tanárom mondtáról". Nem hiteles forrás, szakdolgozatodban sem jelölheted meg ezt hivatkozásként.
2023. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%

Ne etessétek a trollt!

A válasz röviden:

A baj akkor van,mikor rossz helyen tároljuk a szeretetet.

A szívünknek van több része erre.

Mikor rossz kategóriában tároljuk,ott a baj.

Mindegy hogy vallásos-e valaki,szeretném jelezni hogy ez csak egy példa!

Lehet helyettesíteni Istent bármivel,hiszen mindenki számára "más" az Isten.

Van akinek a pénz,stb.

Az emberek nem Istenként tartják számon a pénzt például,de úgy emlékeznek rá mintha Isten lenne.

Bármilyen dolgot is csinálnak emlékeznek a jelenlétére,mintha Isten jelenlétére emlékeznének.

És akkor mikor úgy szereted a haverod,mintha a feleséged lenne ott is baj van a fejben.

Akkor is,ha legalizálni akarod hogy a lánytestvéreddel qúrhass.

Tudni kéne hova tenni a dolgokat,és hogy eszik-e vagy isszák.

De a túl sok lehetőség miatt már nem talál különbséget ez a sok marha maga,és mások között.

Erre muszáj valami feltűnési viszketegség,és ha neki van egy tetkója,akkor nekem van 10 piercingem.

Ha ő is csináltat,akkor én csinálok még tíz másikat.

Az ilyen lmbt meg mindenféle sátánista őrültség eszméire alapozzák a személyiségüket.

Ha nem lenne semmiféle mozgalom,akkor nem is lenne személyiségük,nem lenne mire alapozni.

2023. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!