Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is van olyan, hogy...

Mással is van olyan, hogy amikor dühös, és ideges, akkor mindjárt elsírja magát kb az idegtől?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő ez. Mikor valamiért tök ideges vagyok, egyszerűen nem tudom kontrollálni, elcsuklik a hangom, és érzem, hogy mindjárt elsírom magam, és annyira gáz tud lenni... Miközben nem akarok sírni meg ilyenek, de nem tudok mit csinálni ezzel. Van olyan aki ilyen? És lehet mégiscsak kezdeni ezzel akármit?
2023. máj. 31. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam is ez van.
2023. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És téged nem zavar? Nekem annyi gáz. Felnőtt ember vagyok, nem hiszem el, hogy nem tudok uralkodni az érzelmeimen, utálok mások előtt sírni... Főleg akkor vagyok így, ha valami nagyon igazságtalan dolog ért, vagy legalábbis én igazságtalannak érzem azt. És ilyenkor ideges vagyok, rámjön ez az érzés, és ettől még idegesebb meg frusztrált leszek, és ahhhhh... Borzalom.
2023. máj. 31. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de csak egy isőszakomban. Engem is idegesített hogy párommal viták alatt folynak a könnyeim mikor észérvekkel logikusan magyarázok közben meg fáj az egész és tiszta hülyen néz ki az egész.
2023. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*idöszakomban
2023. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van. De ez csak simán düh. Jó ezt otthon levszetni a boxzsákok mielőtt fél holtra vernék valakit. Mindegy hogy hogyan csak add ki magadból.
2023. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
Barátnőm is ilyen, leginkább vita közben. Ilyenkor gyerekesnek tartom, és azt gondolom hogy így akar manipulálni.
2023. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Mondjuk én mások előtt nem nagyon szoktam, inkább csak így random rámjön magamban a sírhatnék. Hát nem szeretem, de nem tudom mit tehetnék. Elég érzékeny vagyok.
2023. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem néha van, de amint kijön pár könnycsepp máris sokkal jobban érzem magam és máshogy látom a világot. Szerintem ennek valami hormonális oka lehet. Vagy hasonló.
2023. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos gimis koromban, illetve egyetem elején, ez velem is rendre megtörtént. Elég nagy erőkkel tudtam csak visszatartani a könnyeket (ha egyáltalán..), de még akkor is érezni lehetett a hangomon, hogy közel vagyok a síráshoz.

Nekem még egyszer apám vágta a fejemhez, hogy fejezzem ezt be, nem fogom őt ezzel manipulálni. Baromi rosszul esett, mert 1) nem ez volt a célom, ez meg sem fordult a fejemben, 2) mindig is érzékeny voltam, és ezt ő is tudta jól.


Néha még most is jelen van, de inkább csak csípik a szemem a könnyek, de addig bent tartom, míg egyedül nem vagyok.

2023. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!