Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyelled ha nincs pénzed...

Szégyelled ha nincs pénzed nyaralásra?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi ebben a szégyellnivaló?
2023. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.

Nekem alap, hogy mindig legyen megtakarításom, hisz bármi jöhet bármikor, plusz minimum 3-4 strandolás beleférjen a nyáron.


Tehát nálam nem tud előfordulni, hogy ne legyen pénzem nyaralásra.

2023. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem, mivel van rá.


Akinek nincs pénze rá, annak nem az az első, hogy nyaralni menjen.

2023. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyilván azokhoz szól a kérdés, akiknek nincs rá pénzük. Nem értem miért kell minden kérdés alatt okoskodni olyan embereknek, akikre nem is vonatkozik. Tényleg felfoghatatlan már ez a kötekedés itt.
2023. jún. 1. 21:45
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2023. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem szégyennek mondanám, de rosszul éreztem magam, amikor régebben hívtak ismerősök ide-oda én meg szívesen mentem volna, de nem volt rá pénzem.
2023. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rákos , rokkantnyugdíjas vagyok. Sajnos minden hónapban alig várom a nyugdíjat. Ez van.
2023. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Vettem egy magánszigetet, és oda szoktam járni.
2023. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%

#4

Kérdező, vonatkozhatna, de mint mindennél jobb a megelőzés és a válaszom nem kötekedés volt, az, hogy te annak érezted az egyéni szociális probléma.

A hőzöngéseddel pedig szimplán látszik, hogy rólad van szó a kérdésben és irigyled, akiknek van pénze nyaralásra, mert neked nincs.

Tegyél róla, hogy neked is legyen. Ez másképp nem fog menni. Tudod, valamit valamiért.

2023. jún. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyellem, bár van egy-két extrém érzelmi toprongy, akik közelében inkább nemigen említek ilyesmit, hogy mi fér bele. Akad olyan, aki manipulálni is próbál, hogy színt vallj neki, csak hogy ő többnek érezhesse magát. Nem érdemes feszülni ezen, máskor lehet másképp lesz.
2023. jún. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!