Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harmincas éveikben járók, ti...

Harmincas éveikben járók, ti mennyire érzitek magatokat fiatalnak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

34 vagyok, és lelkileg már öregnek érzem magam. Egyre jobban lehúz és kis túlzással kezd megbénítani ez a magyar kilátástalan posvány valóság, az, hogy az életem nagy részét a magyar munkahelyeken kell töltenem az 1-2 ember kivételével rendre balkáni mentalitású közösségekben, amik minden életkedvet kiszívnak belőlem, és még a szabadidőmben is mérgezik a hangulatomat. A szabadidőm amúgy is épp csak arra elég, hogy megízleljem, milyen jó is lenne a hobbimat még 10x annyi ideig csinálni, amire épphogy csak ráhangolódtam, már le is kell tennem, mert készülni kell a lélekölő, végtelen mókuskerék következő fejezetére. Pedig próbáltam kitörni, pályát módosítani egy piacképes szakmával, de senkinek nem kellettem már ennyi idősen se, pedig azt hittem, még nem számítok öregnek a munkaadóknál, de jól pofára estem.


Külsőleg is öregnek "látom" magam tükör nélkül, tehát amikor a külsőmre gondolok. De amikor ténylegesen belenézek a tükörbe, mindig fiatalosabb a látvány, mint amit "várok", kivéve amikor közelről nézem az arcom, mert akkor látom, hogy már nem olyan szép a bőröm, kisebb mimikai ráncaim is vannak. A testem okés, mivel tornázok már sok éve, erőnlétem is jó emiatt, de a frontokat már mindig megérzem, rengetegszer fáj a fejem miattuk, pedig korábban sose volt jellemző.

2023. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

#11

Ugye ugye milyen jó lenne újra gyereknek lenni? Suliba járni, szabadidőben haverokkal lógni, gyerekes dolgokat csinálni, játszani, hülyéskedni stb. Most meg itt a nyár, rengeteg szabadidő (gyerekként)

2023. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

30 vagyok.


Középkorúnak érzem magam.


A szám körül már megjelent a ránc, nazális vagy mi. A homlokom ráncolása után ott maradnak a ráncok, napon hunyorgás után a két szemem között.


Az arcomon alakja is "középkorúsabb".


Bizony kezd fájni itt-ott, főleg a tarkóm.

Bizony előfordul nálam is, hogy megérzek egy-egy frontot.

A meleget nagyon-nagyon-nagyon nem bírom, bár ez tizenéves koromban is így volt.


Sportban lassan fejlődöm és nagyon oda kell figyelnem, mert könnyen sérülök.


Igyekszem minél kevesebbszer inni és az is csak sör, rövid semmi, de ha elképesztő könnyen rúgok be és elképesztő hamar leszek másnapos.

2023. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
42 vagyok..én még szerencsére nem érzem, hogy nagyon öregednék.20-on évesen sokkal puhányabb voltam mint mostanság.Nem fáj semmim, talán kicsit jobban esik lustálkodni, de amúgyis,a betegeskedéseknek 60-70éves kor felett szabadna csak beköszöntenie..
2023. szept. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
64%
Én 30 éves vagyók és öregnek érzem magam.
jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!