Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nagyobb probléma okoz...

Milyen nagyobb probléma okoz gondot az életedben?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés akár segíthet is másoknak, ha látjuk, hogy másnak is vannak gondjai, talán nagyobb is, mint a miénk.
2023. jún. 5. 10:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát hogy neked nem olyan rossz, ha másnak is van - esetleg nagyobb - gondja. Tudod, menj el egy nyomortelepre, máris nem tűnik akkora bajnak, ha pl. mindig elbukod az utolsó küldetést a GTA V-ben.
2023. júl. 19. 09:19
 12/18 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, engem


1. r@hadtul nem érdekel más problémája...


2. egyáltalán nem vigasztal az, ha más is szenved...


...így rám ez nem igazán van hatással. Attól még az én problémám nem szűnik meg és nincs megoldva.

2023. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: Ezen sajnos nem tudok segíteni. Akinek van empátiája, ő tudja, miről beszélek.
2023. júl. 19. 11:17
 14/18 anonim ***** válasza:
:))))) Ezen most hatalmasat nevettem. Ha valakiben van empátia, akkor az jelen esetben azt jelentené, hogy nem csak a saját problémájával tudna azonosulni, hanem a másik gondját is át tudná érezni pluszban. Amiről te írsz a kérdésedben is, az pont az empátia ellentéte, hisz az nyugtat meg, ha másnak se jó, nem csak neked. :)))
2023. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: Tévedsz. Át tudom érezni a másik gondját, és emiatt a saját problémám kisebbnek tűnik. Sajnálom, hogy nem érted.
2023. júl. 19. 11:58
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez még mindig nem az empátia.
2023. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16: Majd pont neked magyarázkodok, nem? :D
2023. júl. 19. 12:05
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondta valaki, hogy magyarázkodjál? Neked komoly problémáid vannak az értelmezéssel gyermekem...gyakoroljál még inkább.
2023. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!