Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám ezt kivitelezni? ...

Hogy tudnám ezt kivitelezni? Emellett mennyi idő lenne ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Röviden: alacsony az önbecsülésem a múltbeli dolgok miatt, manipulatív szülők és a szekáló korábbi osztálytársaim miatt.

Teljesen összeroppantam, valószínűleg fel is adtam, nihilista felfogásban éltem eddig már már semmi sem számított se érdekelt nagyon.

Tönkre mentem, valószínűleg infantilis is lettem és egy időre bele törődtem, hogy nekem ennyi jutott.


Tehát ahogy korábban feltettem ezt a kérdést, hogy ebből mennyi idő lenne felépülni és egy jobb életet kreálni saját magam számára, szakember segítségével?



2023. jún. 6. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hónaptól 10 évig. Nem tudunk semmit rólad, lehetetlen megmondani.
2023. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az rajtad múlik. Nekem kb egy év volt
2023. jún. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a nihilista és az infantilis nem ezt jelenti.

Keress egy pszichológust és majd ő válaszol a kérdéseidre

2023. jún. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De infantilis is vagyok, mert úgy éreztem, hogy a szüleim segítsége nélkül nem tudok boldogulni.
2023. jún. 7. 09:19
 5/8 A kérdező kommentje:
És nihilista, mert nem foglalkoztam semmivel körülbelül és nem érdekelt semmi, mert mi értelme, legalább is így fogtam fel.
2023. jún. 7. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Azt életképtelennek hívjuk.

#5

Azt meg lustának.

2023. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó most nem feltétlen ez volt a lényeg, akkor életképtelen meg lusta voltam.
2023. jún. 7. 09:32
 8/8 A kérdező kommentje:
És ezen mennyi idő javítani, mert elég erős szociális fóbia is társult a kettőhöz.
2023. jún. 7. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!