Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor vásároltok, akkor...

Amikor vásároltok, akkor szóba szoktatok elegyedni a pénztárossal?

Figyelt kérdés

Ha igen, miről szól a beszélgetés?

Ki kezdeményezi?


2023. jún. 7. 18:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Fene se akar bájologni. Jó napot kívánok, kártyával szeretnék fizetni, köszönöm, viszlát. Ennyi szerintem épp elég.
2023. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%
Ha ismerem valahonnan akkor igen, egyéb esetben nem kezdeményezek beszélgetést.
2023. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
10. Sok van? Nekem ez az első.
2023. jún. 7. 18:50
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy szoktam.
2023. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ melyik bolt, hány éves a pénztáros, mert egy műszaki vagy videojáték boltba ahol hasonló korúak dolgoznak és közös a téma pl van hogy csak a srácokkal dumálok 20 percet.

Egy Tescos pénztáros idős nénivel nyílván nem fogok beszélgetni. Amúgy alapjáraton nem szeretek dumálni, rajtuk is sokszor látszik, hogy semmi energiájuk rá.

2023. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
15, sima hétköznapi bevásárláskor gondoltam.
2023. jún. 7. 18:59
 17/32 anonim ***** válasza:
Ritkán, de csak úgy, hogy ne tartsam fel vele a sort. Pl nemrég bort vettem, és a pénztáros szólt (még volt előttem más vevő), hogy fektessem inkább, ne állítva tegyem a szalagra, nehogy felboruljon, aztán mikor én következtem, megkérdeztem, hogy volt-e már olyan, hogy így tört el üveg. Gyors volt, tudott úgy beszélni, hogy közben a keze is járt, én is gyorsan pakoltam, szóval nem akadályoztuk a sort. Ha tehetem, önkiszolgáló kasszában fizetek egyébként, ott nem csevegek, de abban a boltban (még?) nincs ilyen kassza.
2023. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
74%
Én olyan élyen élek ahol ez a természetes. A pénztárossal, a sorban mögötted állóval, az ajtóban szembejövővel, a buszmegállóban állóval, tényleg bárkivel szóbaelegyedsz, ha épp úgy alakul a helyzet. Általában valamilyen adott helyzet hozza a témát, vagy csak simán valami small talk, összenézés/összeröhögés ha valami épp zajlik mellettünk. Nem vagyok egy turbóextrovertált ember, de ezzel pont nincs semmi bajom. Ártatlan, rövid, vicces kis interakciók, semmi extra de fel tudja dobni az ember napját.
2023. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha lehet, akkor nem. Ha valamit tőle tudok megkrdezni, akkor igen.
2023. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%
Igyekszem nem. Persze attól is függ mit veszek. Más egy szakbolt ahol tudnak segíteni, meg más egy Tesco.
2023. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!