Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor vásároltok, akkor...

Amikor vásároltok, akkor szóba szoktatok elegyedni a pénztárossal?

Figyelt kérdés

Ha igen, miről szól a beszélgetés?

Ki kezdeményezi?


2023. jún. 7. 18:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
94%

A sarki boltban szeretem a bolti csapatot. Szoktam velük beszélgetni, de nem kasszázás közben, hanem lehet náluk kávét is inni. Aközben szoktam velük beszélni pár mondatot. Egy nő van, aki mogorva, ő köszönni se szokott senkinek. De a többi jòfej.

Más boltban nem szoktam beszélgetni senkivel, és ha lehet akkor megyek önkiszolgálóhoz.

2023. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Csak eggyel az Aldiban, aki az ismerősöm, egyébként nem jellemző, még egy nagyobb Coopban sem, ahol alapvetően szeretnek dumálni a pénztárosok.

Őszintén szólva nem is nagyon akarok, szerintem egy magyar pénztárostól már az is teljesítmény, ha pofavágás nélkül tudnak köszönni, megköszönik a vásárlást és odaadják a blokkot. Nem épp agysebészek…

2023. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!