Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz-e rád az alábbi állítás?

Igaz-e rád az alábbi állítás?

Figyelt kérdés

"Úgy gondolom, hogy a munka elveszi az ember életét, mindent fel kell adni érte, én-időt, érdeklődést, hobbikat. Mindezt csak, hogy életben tarthasd magad, de semmi másért csak, hogy tovább dolgozz, mert a munka mellett semmire nincs is idő vagy lényegesen kevés. (Szóval körbeér.) Túl sokat dolgozunk, több szabadidő kéne az embereknek."


Mennyire értesz egyet vele?

Jelöld a szavazásnál (korosztályodnak megfelelően)!


2023. jún. 11. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Mindenkinek megvan rá a lehetősége, hogy olyan munkát végezzen, amit élvez és amit össze tud egyeztetni az életének a többi aspektusával. (Nyilván valakinek ez könnyebb, míg másnak nehezebb.)

Szeretem a munkámat és van mellette időm minden másra (a társasági életre, a tanulmányaimra, a hobbijaimra és az utazásra), és tettem azért, hogy ez így is legyen.

Sokan ragadnak benne egy ilyen-olyan mókuskerékben, amiről az idézet is szól, bár szerintem a heti negyven óra munka mellett is sok mindent lehet csinálni. Édesapámnak legalábbis mindig van valami projektje a szokásos hobbijai mellett, amire időt tud szánni (édesanyám háztartásbeli, az azért kicsit más kategória).

25/N

2023. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Akkor ha neoszavazás lenne arrol hogy heti 4 nap legyen a munkanap es 3 a hétvégé akkor leszavaznák az itteni szavazatok szerint mivel mindenkinek elég ideje van ígyis magára.

Azz iggen

2023. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Addig amíg gyíkoztok, nincs baj.😂
2023. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

"Mindenkinek megvan rá a lehetősége, hogy olyan munkát végezzen, amit élvez és amit össze tud egyeztetni az életének a többi aspektusával. (Nyilván valakinek ez könnyebb, míg másnak nehezebb.)"


Ezt te se gondoltad komolyan😂😂 vagy ha igen, ott már bajok vannak.

2023. jún. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hibás gondolat, hogy még mindig időben tekintünk a munkára, nem elvégzett feladatban. Vannak munkák, amiket nem lehet jól beszorítani a klasszikus időkeretekbe, az én munkám is ilyen.
2023. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek. Főleg ha a bejarás is problémás (busz, vonat ami késik, nem jön, hosszú az út)
2023. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!