Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lépten nyomom kötekedő emberek...

Lépten nyomom kötekedő emberek? Belefáradtam

Figyelt kérdés

Igyekszem mindenkivel szépen kommunikálni, de egyszerűen lépten-nyomom belebotlok azokba az emberekbe, akik csak bunkózni tudnak. Belém kötnek, sértegetnek, beszólogatnak, meg még persze én vagyok a hülye, meg az értetlen meg a mittudoménmégmi, ha szólok érte.


Kezdem azt venni, hogy egyre frusztráltabban reagálok dolgokra. Persze ezt nem könnyíti meg a magánéletemben történt szomorú esemény sem, de mit tehetek, hogy megőrizzem a normális kommunikációt legalább én? Kezd elszakadni a cérna, és azt érzem, hogy a következő bunkónak le fogom üvölteni a fejét. Persze akkor meg én leszek az őrjöngő (még véletlenül sem az lesz a hibás, aki provokált). Természetesen nem mindenki ilyen, de sajnos elég sokan.


Mit tehetek azért, hogy valahogy kimenjen belőlem ez a frusztráció és akkor is higgadtan tudjak válaszolni, ha valaki provokál?


2023. jún. 12. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
Inkább a valódi problémádat írd meg, ami mindennek az igazi oka. Ez csak elfedés, amit csinálsz. Más emberekben próbálsz hibát találni és mutogatni.
2023. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Írj konkrét példákat.
2023. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vezesd le valahogy a frusztrációd, a sport sokaknak beválik. Pl a boksz remek lehet erre, de szerintem még az is segítene, ha otthonra vennél egy bokszzsákot és elkezdenéd rendszeresen ütni.
2023. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1. Tény, hogy bennem is van frusztráció, de az is tény, hogy bármit mondok, bárkinek segítek, valahol valaki mindenig belémköt. Vagy ha valaki azt látja, hogy a másik alapból frusztrált és mégis megpróbál normálisan kommunikálni, akkor csakazértis bele kell rúgni?
2023. jún. 12. 17:20
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

4 "Persze ezt nem könnyíti meg a magánéletemben történt szomorú esemény sem,"


Erről beszélj légyszíves.

2023. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4. Nem szeretnék.
2023. jún. 12. 17:26
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Ami a lényeges, a hasonló a hasonlót vonzza, az energetikai mintázatod, úgy néz ki jelenleg, hogy csakis a hasonlót vonzza be, amilyen most jelenleg vagy.

Tehát, mi a teendő, kicsit letisztitani a mostani mintát magadról, mit jelent ez?

Amint helyrekerülsz és tiszta energiával fogod élni a minden napjaidat, megfogod tapasztalni, hogy eltüntek a hülye kötekedők.


Probáld rendezni a magánéleti problémádat, frusztrációdat, mert ezt a csomagot hordozod most, és ennek a rezgéseit tapasztalod magadon.

Kérj segitséget, ha egyedül nem tudod magad kiszedni ebből, amint kijöttél belőle megszünnek a körülötted lévők is akik zavartak.


Tehát a belső okot kell megszüntetni, a külső zavaró tényezők már csak az okozat!

2023. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm szépen, ez elgondolkodtató. Korábban tényleg kedvesebbnek tűntek az emberek és tény, hogy én sem voltam szomorú és frusztrált. Megpróbálom helyretenni magamban a dolgokat. Remélem, hogy igazad lesz.
2023. jún. 12. 17:54
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
6 Az a forrásod.Onnan ered minden problémád.
2023. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Biztos van valami oka, hogy ilyenek veled. Csak úgy a semmiért nem lesznek ilyenek.


Lehet te vagy kötekedő.


Vagy lehet, hogy nem ittak eleget. A legtöbb ember nagyon nyugodt, hogyha iszik pár pohárka pálinkát.


A speed, kokain, az tényleg erőszakot okoz, mert sok használat után pszichopatává teszi az embert, mert elveszi az érzelmeket, és használat közben pedig agresszívvá tesz. De az alkohol nagyon nyugtató hatású, inkább nyugtat, mint agresszívvá tesz, ráadásul nem is tud úgy verekedni, aki részeg.

2023. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!