Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal az, ha valakinek...

Mire utal az, ha valakinek beszólnak vagy meg akarják alázni és ő csak nézi az illetőt, de nem szól semmit és nem is látszik az arcán semmi?

Figyelt kérdés

Aztán mikor a másik befejezte a "szidást", az illető szintén szó nélkül otthagyja.Tehát nem védte meg magát, nem támadt vissza, nem magyarázkodott.

Ha ilyet láttok mi a véleményetek?vagy ez mégis mi?


2023. jún. 12. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem süllyed le a győkér szintjére. Legjobb 👏👏👏
2023. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Arra, hogy az illetőnél az igazság.
2023. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
2+ Akit szídnak-annál van az igazság.
2023. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Bármit jelenthet, nem gondolok semmit. Lehet nem tartja válaszra érdemesnek. Ha könnyen cáfolható dolog, és nem szól vissza, az azért nem azt jelenti, hogy neki van igaza
2023. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
4 De pont hogy azt jelenti. A legnagyobb hazugok az ilyen helyzetben lévő megemelkedett hangú egyedek.Akik "kikérik maguknak".
2023. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem adta meg a gyökérnek azt az örömöt, hogy őt felbosszantotta.

Remek ember lehet, gratulálok neki!

2023. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azt jelenti hogy nagy türelme vagy önuralma van. Én nem vagyok ilyen sajnos. Bár alkatomnál fogva nagy darab magas férfi vagyok, nem igen szólogatnak be a valós életben. A neten itt más, itt nem lát nem tudja milyen vagyok.
2023. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."


Attól mert valaki azt mondja rád, hogy "hülye vagy" még nincs igaza, + tudod magadról,hogy nem vagy az, szóval..csak a száját jártatja.

2023. jún. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt akarja éreztetni a szidóval, hogy egy senki. Szóra sem érdemes, amit művel. Valamint erőt akar mutatni felé, hogy őt nem lehet kibillenteni a nyugalmából.
2023. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg erős egyéniség,aki túl van már pár hülyén.
2023. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!