Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha elég durván szorongok...

Hogyha elég durván szorongok emberek között, akkor ez mennyire jó megoldás?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodok, hogy minden napom ilyen székelyesen egy pálinkával fogom indítani, ez mennyire lenne jó megoldás?

2023. jún. 13. 02:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Xanaxszal? Ezt kerdezem. De ugy, hogy orvos irja fel, mert boven radfer.
2023. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy függővé lehet válni tőle, mert nagyon rövid időnbelül kell egyre több hogy "meglegyen a hatás"
2023. jún. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Én is elkezdtem inni mert szociális fóbiám van,aztán alkoholista lettem.
2023. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb is többen írták, ne tedd. Gyakorlatilag 20 éve szenvedek a szociális szorongásom miatt, de eszembe nem jutna alkoholhoz nyúlni. Az kéne még, hogy alkoholista is legyek mellé, és még dolgozni se tudjak. Valami más megoldást próbálj meg keresni szerintem.
2023. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem tettem, vagyis nagy volt a kísértés, meg mindent szarnak éreztem, teljesen depressziós voltam, mostanában is vannak időszakaim, de inkább nem iszom, sokszor éreztem magam szarul miatta, mármint az azalatt este alatt történt dolgokkal kapcsolatban.


Most viszont közel sem tökéletes semmi, de próbálok kijönni ebből az egészből, mármint a depresszióból. Ha bármit is elfogok kezdeni, az inkább az antidepresszáns lesz, mert lehet, hogy az is csak tüneti kezelés, de pszichológushoz is járok mellette, úgyhogy majd csak alakul. Persze ez az általam beletett munka miatt lehet majd, hogy lesz valami változás.

2023. okt. 23. 19:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, hogy nem kezelted alkohollal.
2023. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!