Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagálnál, ha nyernél...

Hogy reagálnál, ha nyernél egy nagyobb összeget lottón de elfejtenéd beváltani?

Figyelt kérdés
Tegyük fel fogadtál volna valamelyik lottón, a szelvényt beteszed a pénztárcádba majd elfelejted, eltelnek hónapok majd meglátsz egy cikket amiben arról írnak, hogy valaki nyert xy összeget de nem jelentkezett érte aztán eszedbe jut, hogy te fogadtál valamikor és a pénztárcádban van a szelvény, megnézed és stimmelnének a számok és a dátum is, de letelt a 90 nap. Hogy dolgoznád fel?

2023. jún. 14. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel online csinálom csak, így nem fordulhatna elő.
2023. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van most egy ilyen hír.
2023. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Tegyük fel, hogy nem lottózom, és sosem fogok.


Viszont olyan volt már, hogy 18-20 éves koromba, hogy kitöltöttem egy lottót, és ha feladtam volna, akkkor 4-esem lett volna:) Ami akkor óriási pénz lett volna. De hála Istennek, hogy így történt. Mindennek oka van.

2023. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: Én meg kitöltöttem a 13+1-es Totószelvényt, de nem adtam fel. Szerencsére azon a héten nevetségesen keveset fizetett, kevesebbet, mint a havi fizetésem, így annyira nem vágott földhöz a dolog. Sőt, így legalább van egy ilyen sztorim. Persze, azért annak a pénznek örültem volna, de nem érzem azt, hogy bármilyen komolyabb lehetőséget ez elvett volna tőlem.
2023. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan nekem nincs.

Ha fizettem szerencsejatekra, akkor ellenorzom is.

Ha nem ellenorzom, akkor olyan mint penzegetes a semmiboo

2023. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha elfelejteném beváltani, akkor nem tudnék arról, hogy buktam a nyereményt.

PONT!

2023. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én meg kifogtam egy halat a tóból. Ponty.
2023. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnék egy régi lottószelvényt, amit nem ellenőriztem le, hogy nyert-e annak idején, akkor utólag már nem nézegetném a számokat meg a dátumokat! Mégis mi értelme lenne fejfájást okozni magamnak ilyennel? Kapásból dobnám a kukába.
2023. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Őrjöngenék.
2023. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!