Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélendő, ha alkoholizálás...

Elítélendő, ha alkoholizálás helyett gyógyszert szedek?

Figyelt kérdés
Egy hónapig kísérleteztem alprazolámmal (Frontin), és majdnem olyan jó volt mint az alkohol, de annak negatív hatásai nélkül, ezért szórakozóhelyen is inkább ezt szedném ivás helyett.

2023. jún. 14. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a fő baj, hogy elítélik vagy sem, hanem hogy nagyon ártalmas rád nézve.
2023. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
annyi a hátrány, hogy nagyon durva függőséget okoz, nagyon nehéz lejönni róla. ez olyan, amit ha depis valaki is jó, ha csak ideiglenesen használja.
2023. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hosszútávon tudom, hogy káros, de csak alkalmanként használnám (havi 2-3x). Miután egy hónapig szedtem nem vettem észre elvonási tüneteket, szerintem emberfüggő kire hogyan hat.
2023. jún. 14. 21:37
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Alapból baj, hogy oldott állapothoz nyugtatót akarsz szedni, ez kb a drogozás kategória. Egyenes út a függőséghez, és sokkal nehezebb lejönni róla, mint az alkoholról.

Én nyugtató függő voltam, de ha most választhatnék akkor alkoholista lennék inkább.

Alkoholról le lehet szokni egy hét alatt, az elvonási tünetek pár hétig tartanak. Nyugtatókról leszokni hónapok, és és akár évekig is tarthatnak a post tünetek.

2023. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
SEMMILYEN gyógyszert ne szedj ha nincs alapos okod rá, főleg ne nyugtatókat, altatókat. Ezt a szórakozóhelyes összefüggést meg végképp nem értem...
2023. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pszichiátriai járóbeteg ellátásban írták fel még régebben. Sokat segít relaxálni, kikapcsolni. Beszélgetni, és zenét hallgatni is jobb volt a gyógyszer hatása alatt, nagyon élveztem azt az egy hónapot amíg szedtem esténként.
2023. jún. 14. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknél elvonási tünet életveszélyes is lehet. Amúgy van olyan, hogy valamit valami szerrel kitudsz gyakorolni és utána kicsit jobban megy nélküle is. Mert már megcsináltad jó párszor. kb így van értelme ezeknek. hogy amíg szedi valaki rendbeteszi annyira a dolgait, hogy utána tudjon tovább menni nélküle.


ha tartós marad a használat akkor több gond lesz belőle, mint előny.

2023. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Én nem tom mi baja lett mindenkinek a fűvel...
2023. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

#8:

Yo! há' látod, tessó, a tabis durvákat tójja, mer' szétakar csesződni.

2023. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8: Anno amikor divatba jött megkínáltak JWH-018-al, évekkel később egy sativa domináns hibridet is próbáltam (azt már shopból vásároltam), de azon kívül, hogy mindkettő nagyon megemelte a pulzusomat, és szédültem tőlük egyik sem váltott ki semmilyen különösebb hatást. Nem mindenkinek válik be a THC sajnos.
2023. jún. 14. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!