Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahelyen jogos elvárás,...

Munkahelyen jogos elvárás, hogy a kollégák, főnök pár nap alatt megtanulja a neveteket?

Figyelt kérdés
Részemről igen, és volt már ebből konfliktus. Vagyis nem pont ebből, hanem hogy nem ezt tették, én meg jeleztem. Jeleztem nekik, hogy ez számomra nem oké, nem érzem, hogy látnának vagy tisztelnének.
2023. jún. 17. 05:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
A te magatartasod nem oke, biztosithatlak.
2023. jún. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit mondtak erre?
2023. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire vagytok sokan, milyen gyakran érintkeztek. A közvetlen munkatársakkal szemben nyilván jogos, de én pl. dolgoztam üzemi konyha irodai részlegén, és fogalmam sem volt évekig, hogy hívnak egyes konyhai dolgozókat, mert nem álltam velük kapcsolatban, csak láttam őket egyszer-egyszer.
2023. jún. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Megoldas: kis nevtabla a polodra.
2023. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pár hónapig új helyen én is ezzel bombáztam mundig a gyk-t hogy nem hajlandók a nevemen szólítani hanem pl ugy becéznek amit én utálok.

Próbáltam folyamat kérni őket bemutatkoztam újra 10 szer is és főleg az igazgatótól indult az egész ha ő becézget irritálva azt követték mások is neki becsicskulva.

Aztán nem hatott soha semmi értelnes intelligens kultúrált udvarias kérés, csak a passziv agresszivitás meg bunkózás.

Ezen nagyon meglepodtem mert diplomás munkakör diplomásak közt. Hogy erre a stílusra kell áttérni mert csak ez hat?


Es ahogy apránként mindenki normálisan kezdett szólítani az igazgató is követte a birka törvényt és ő is normálisan használja már a nevem.


De azóta is lenézem az összeset hogy a paraszt stílus kell értelmiségiekhez mert a kultúrált magatartás sz rt se ér.

2023. jún. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Itt az én egyik kérdésem a sokból

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


5.voltam

2023. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mit mondtak erre? Hogy nem tudják megjegyezni (nem jó a névmemóriájuk), meg még azt is, hogy aki hosszabb ideje itt van, annak megjegyzik. De sűrűn cserélődnek körülöttük a munkatársak. Felelősséghárításnak éreztem, amit mondtak, szerintem a "nem tudjuk" valójában "nem akarjuk". Részemről azért is éreztem jogosnak az elvárást, mert én mindenkiét megjegyeztem első nap. Négy emberről van szó, alacsonyan kvalifikált a munkakör és a dolgozók is.
2023. jún. 17. 09:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne pattogj ezen. Még nincs min.
2023. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már nincs. Alkalmi munka volt, nem kár érte, ennek ellenére bánt. Nem akartam maradni ezek után, és ők se kértek belőlem.
2023. jún. 17. 09:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, szerintem túlreagálod. Én egy nagy szervezetben dolgozom és bevallom, nehezen jegyzem meg az újak nevét, főleg nem a vadiújakét. Volt, hogy egy próbaidősnek 3x bemutatkoztam, mert nem emlékeztem már rá. Valószínűleg nagyon fiatal vagy és/vagy kevés inger ér az életedben, ezért vagy ennyire-ennyire önérzetes a semmin.
2023. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!