Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az ember önmagát adja...

Ha az ember önmagát adja miért kellene megfelelni az embereknek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert az ember társadalomban él, alkalmazkodnia kell.
2023. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem az embereknek kell megfelelni,hanem a magad értékrendszerének ami vagy van vagy nincs.Mert az csak kibúvó ez elöl,hogy "vagyok ami vagyok,ha nem tetszik az a te bajod" ami a proli felnőtt megfelelője az ovis "aki mondja másra az mondja magára" szólásnak.
2023. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"vagyok ami vagyok,ha nem tetszik az a te bajod"
2023. jún. 18. 07:45
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem kötelező megfelelni a társadalmi szabályoknak, de akkor viselni kell a különutas magatartás következményeit. És ilyenkor az ember a saját problémáit is szaporítja, nem csak másokét.
2023. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kilépsz a kapun és felöltöd a szociális álarcot , a beszédesből eltünteted a karcot, hszen túl akarod élni a napot. Ennyi.
2023. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenkinek kell.Nem is lehet mindenkinek.Én sokszor a saját főnökömnek sem tudok akárhogy igyekszem,de leszrom,mert az egészségem többet ér.És azért az "önmagamat adom" relatív dolog.Volt egy munkatársam,hát abszolút önmagát adta a pali,lelkiismeretfurdalás nélkül.Büdös volt,mint egy hajléktalan,ami megtetszett neki azt vitte mástól,nem egyszer mi dolgoztunk helyette is.Mikor kirúgták,a folyosón káromkodva szitkozódott,hogy fegyelmi után miért nem kap végkielégítést.

Az ember mindig függ valamennyire a környezetétől,ezt nem lehet elkerülni.

2023. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyiban szoktam megfelelni, hogy nem veszem el, ami másé, nem támadok másra, békén hagyom a másikat, betartjuk az alapvető társadalmi magatartásokat (nincs is ilyen irányú késztetésem, hogy ez ne így legyen). Viszont az, hogy én utcára biciklist veszek fel, és van akinek ez nem tetszik, na az már nem érdekel. Meg hogy mit eszek és mennyit, azzal sem akarok másoknak megfelelni.
2023. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem muszáj, de elvárni sem kell akkor, hogy mindig mindenki toleráljon minden hülyeséget, amit csinálsz.
2023. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Külön utakon csak akkor járhatsz, ha közben nem lépsz mások tyúkszemére.
2023. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!