Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem fárasztó meló...

Szerintetek nem fárasztó meló hosszútávon a különböző bulikon interjúkat készíteni a bulizókkal ?

Figyelt kérdés
Most nézem Youtuben nem rég találtam rá a PartyShakers oldalra ami erről szól de én úgy gondolom egy idő után ez is tud unalmas lenni mikor majdnem minden buli egyforma bár tudom szubjektív vélemény.
2023. jún. 18. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát engem biztos untatna. Leírva is agyatlannak hangzik.
2023. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a kezdet, őrületes karriereket lehet befutni később, lásd az egykori "legendás" Z+ csapatot: a lehülyek*rvázó Rákalj Filippel és a segglyukmutogató Balázzsal 😂
2023. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Én ellennék vele. Vannak ingerek, éjszakai bagoly vagyok és megszakadni sem kell. Azért ez kevésbé fárasztó, mint egész nap pakolni vagy dögleni egy gép előtt.
2023. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maga a környezet fárasztó. Mint buta emberekkel beszélni.
2023. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4: Miért, egy átlag munkahelyen nem ugyanez történik? Nem beszólni akarok, de én ezt tapasztaltam. Mindenhol voltak fárasztó és egyszerű emberek. A jelenlegi munkahelyemen is sokszor ilyenek miatt akadnak meg a dolgok. Csak amíg buliban röhöghet rajtuk egyet az ember és mehet a következőhöz, addig a klasszikus munkahelyen 8 órán át össze van velük zárva az ember. :/
2023. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én inkább irodában ülök, mint buliban. Szánalmas embereken nem tudok röhögni, csak elmegy az életkedvem.
2023. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó válaszoló igazad van munkahelyen nem léphetsz le csak úgy.
2023. jún. 18. 15:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem ezt is megértem.
2023. jún. 18. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!