Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt, családi életforma...

Felnőtt, családi életforma egyes embereknek unalmas, és olyan módon szeretnek élni ahogy mondjuk 20-as éveiben?

Figyelt kérdés
Ez miatt sok kritika éri ezeket az embereket?
2023. jún. 20. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen, csak leszarjuk.


Inkább néhány szaréletű kéretlen köpkölődése, minthogy azt az életet kelljen élnem, amit nekik.

2023. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


ezek a kritikák nyíltan jönnek vagy jellemzően visszahallod hogy hátad mögött beszélnek rólad?

2023. jún. 20. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Mikor hogy, de inkább bóknak veszem
2023. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Soha,egy pillanatra sem merült fel bennem hogy felnőtt családi életformát éljek.Ha a felnőtt családi élet a gyereknevelést jelenti,azt köszönöm,kihagyom.Hogy ez miatt vannak akik kritizálnak?Biztos vannak,de nem szemtől szembe teszik,hanem a hátam mögött.Az meg pont nem érdekel.Nálam a gyerek kizáró ok-az is ha van,az is ha szeretne a partner.
2023. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Mit értünk az alatt, hogy "olyan módon szeretnek élni ahogy mondjuk 20-as éveiben"? Én 40 éves vagyok, nem élek úgy, mint a 20-as éveimben, nem is akarok úgy élni. Viszont ha a gyerekvállalásra célzol, köszönöm szépen, abból nem kérek, semmi vonzót nem látok az egészben, nem szeretnék lestrapált idegroncs lenni, aki kényszeresen bizonygatja, hogy mekkora csoda a gyerek.
2023. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 5


"20-as éveiben" élés alatt igen igazából arra gondolok hogy nem rak magára család és egyéb nagy felelősségű dolgokat

2023. jún. 20. 10:58
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

A 20-as éveimben sem akartam magamra rakni nagy felelősségű dolgokat...

A 30-as éveimben sem akartam magamra rakni nagy felelősségű dolgokat...

A 40-es éveimben sem akartam magamra rakni nagy felelősségű dolgokat...

Család-nem.Párkapcsolat igen,szemelőt tartva hogy a "pár" kettőt jelent...

2023. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
20 éve együtt vagyok a fèrjemmel, soha fel sem merült bennem a gyerekvállalás. Nem tudom hogy mennyi kritika èrt emiatt, leszarom ki mit gondol rólam.
2023. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek. Sosem értettem, hogy mi a jó abban, ha ott császkál körülöttem 1-3 purdé, a feleség bárkivel megcsalhat, vagy tönkremennne a családi idil, és emiatt kellene tartani. Mire jó ez?
2023. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokakat, akiket zavar ez és kritizálnak, azok irigykednek. Ők lemondtak önszántukból erről a szabadságról ésőket kéne ezért hősként tisztelni. Aki tényleg családra vágyott, az nem kritizál annyira, bàr ők is szeretik győzködni az embert erről, hogy csak úgy lehet valaki boldog stb.

Érdekes, hogy én nem győzködök másokat az életformámról, ők meg igen. Szerintem keresik az önigazolást, hogy miért éri meg nekik az a sok lemondás és áldozat, mindenàron el kell őket ismerni, pedig ők választották. Én majd akkor gratulálok, ha tisztességes gyerekeket nevelt valaki, nem akkor, amikir megszületik.

2023. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!