Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van több vegán nő mint...

Miért van több vegán nő mint férfi?

Figyelt kérdés
Csak a nők ilyen önsanyargatók? Vagy fogyókúrás céllal vágnak bele? Férfiaknak jobban kell a hús? Én nőként konkrétan meghalnék hús nélkül

2023. jún. 20. 14:13
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Lehet a a vegánok fele férfi csak azok nemannyira harcosak, nem hangoztatják
2023. jún. 20. 14:13
 2/40 anonim ***** válasza:
17%
Mert a férfinak kell az erő. A nőknek meg csak válogatni kell az erős férfiak közül.
2023. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
38%

Én meg konktétan férfiként csináltam hosszú ideig. Te is meglennél nélküle, szokás kérdése az egész.


2! A legtöbb energia a zsírban van, ironikus, hogy a hús maga az egyik legenergiszegényebb táplálék. A zsírban sütött meg zsírral együtt készített húsételek miatt terjedt el a tévhit, hogy a húsban sok energia van.

2023. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
37%

Te nem vagy normális xDDDD

Tudod mi az, hogy fehérje meg vas??

2023. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
64%
Miért lenne önsanyargatás?
2023. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
29%
Lol megint csak a leg butább komment van felpontozva aki szerint a zsírtól lesz erős valaki. Nem hiszem el, hogy itt tartunk
2023. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
43%

Miért érzem úgy hogy ha a vegánok nagy része férfi lenne, akkor az menne, hogy "fuh a nők még arra sem képesek a környezetért és az állatokért, hogy ne egyenek húst??"


De amúgy esküszöm egy hangos vegánra jut vagy 500 még hangosabb húsevő akiknek a legnagyobb élvezete hogy kritizálják, és lehülyézzék a vegánokat.

2023. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
25%

A nőket általánosságban jobban vonzza a spiritualitás és az érzékenyebb, szentimentális témák.


Az ilyeneket könnyen be lehet húzni mindenféle szektás hülyeségbe

2023. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
4%

Nőket könnyebben lehet megfogni a vegán tartalmakkal. Mert vicces az, ahogy a vegán mozgalomnak milyen mély és egyben tág körökben van mondanivalója, a húsfogyasztás elutasítása csak egy szelete lett a vegán életformának. Öltözködés, közlekedes, nevelés meg az élet minden területére kiterjed. És mégis ahogy hírdetik magukat ahol egy átlag ember először találkozik az ügyükkel már-már bugyuta. Aranyos boci hatalmas sírós szemekkel azzal a szöveggel, hogy én is élni akarok és hasonló szintű képekkel, videókkal találkozik egy ember aki utána néz egy vegán szervezetnek. Vagy egy extrém túlzsúfolt túl szennyezett állattartó nagyüzem körülményeivel riogat, ami nyilvánvalóan átlépett minden szabályt, nem kéne így működjön. Szerintem nem kell magyaráznom, evvel a stílussal könnyebben megfogják a nőket, mert itt szándékosan az ember állatok érzett sajnálatára apellál, amit egy férfi könnyebben elhesseget magában.

Pedig a vegán mozgalomnak ez a cukiságlobbi álarca könnyen le tud hullani, hiszen láttuk a vegánok is ki szokták mutatni a foguk fehérjét. Könnyen egy dühös tüntetésen találhatja magát az ember, ha belekeveredik, rögtönzött figyelemfelkeltésekbe ahol minden létező határt átlépnek, hogy felkeltsék a figyelmet egy bizonyos üzenetbe. Üzemekbe, különböző épületbe törnek be, hogy megállítsák az ott folyó munkát vagy kiszabadítsák a fogva tartott állatokat. Főleg itt Londonban látni ezek összevegyülnek környezetvédő csoportokkal mint az extintion rebellion, just stop oil, más radikális baloldali szervezetekkel, amikről tudjuk elég hajmeresztő dolgokat művelnek. Itt a hangadók legtöbbje féfi természetesen.

2023. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
63%

Általánosságban azt veszem észre hogy több nőt érdekel az állatvédelem/állatjólét, környezetvédelem, stb. Innentől logikus hogy a vegánság iránt is többen érdeklődnek.

Plusz a pasikat szerintem jobban vegzálják miatta, kb “elvárás” hogy egy férfi húst egyen.


Amúgy

- nem önsanyargatás

- nem halnál meg

- a vegánsàg nem annyi hogy nem eszel húst

2023. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!