Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futó srácok/férfiak! Szűk,...

Futó srácok/férfiak! Szűk, tapadós vagy bővebb fazonú futónadrágot használtok futáshoz? Miért olyat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 10:18
A kérdező szavazást indított:
Szűk futónadrágot hordok
Bővebb fazonú futónadrágot hordok
Mind a kétfélét használom
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak a szűk tapadós fazont hordom. Jól néz ki, kényelmes, fiatalos és praktikus is. Mivel teljesen a lábamra feszül, így az izzadságot felissza, és szinte azonnal elpárologtatja, nem csorog a lábamon végig, mint a bő fazonban. Együtt mozog velem, nem lifeg, nem lötyög. Nekem bejön, én szeretem a feszülőset.
2023. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi #1-es!

Van kedvenc márkád?

Kell alá alsónadrág, vagy elég jól tartja a csomagot anélkül is?

2023. ápr. 12. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

1#

Fiatalos. 🤣🤣 Jól van öregfiú, nem ítélkezünk. 🤣🤣

2023. ápr. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
szűket. Nem horzsolódik fel a comb belső része
2023. ápr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

#1 vagyok.


Nincs kedvenc márkám, ez nem márkafüggő nálam. Amelyik tetszik felpróbálom és ha jó, azt veszem.


Nekem kell alá alsó is, anélkül nem komfortos. Persze nyilván nem egy vastag pamut való alá, hanem egy egészen vékony nejlon vagy spandex, ami hasonló anyagú mint a futónadrág. A lényeg hogy tartson, szellőzzön, és ne tartsa magában az izzadságot, gyorsan száradjon.

2023. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es!👍
2023. ápr. 13. 09:54
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Hideg és átmeneti időben csakis szűk, feszülős futónadrágot hordok. Végülis ez a praktikus. Melegebb időben viszont sima rövidnadrágot.
2023. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam régebben feszülős nadrágot, de nekem nagyon kényelmetlen volt, úgyhogy bővebb fazonút hordok. A rövidnadrágom nagyon vékony anyagból van és szinte észre sem veszem, hogy rajtam van. Hosszúból van olyan, amelyik nem feszül, de viszonylag szűk, az talán a legkényelmesebb télen.
2023. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Bővebbet, azért mert elég pici sportolás közben a műszer, és képes beállni pont menetiránynak, és a cicanaci lelapítja és egy olyan érzést produkál, mintha el lenne gémberedve, amitől eléggé kényelmettlen… érdekes, hogy bringázásnál nincs ilyen bajom.
2023. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!