Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miket tűrtetek el eddig a...

Miket tűrtetek el eddig a munkahelyeteken pénzért?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A hozzám tartozó feladatkörök mindennapi ellátását.
2023. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Semmit nem kell "elturnod". Tudomasul kell venned, hogy vannak fonokok, masok mondjak meg, hogy mit csinalj, idore be kell jarni, a munkaido nem cicas videok nezesere van es nem arra, hogy baratkozz vagy gyulolokodj barkivel. Bunkok mindenutt vannak, keruld oket es kesz. Ha egy veled egy beosztasu probal parancsolgatni, azt meg elkuldod a fenebe es kesz.
2023. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Második, milyen kontextusra vonatkoztatva sikerült ilyen vehemens és irreleváns választ adni? :D
2023. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt csináltam amiért fizetnek, a többi bullshitet ami nem érdekel (multi, szóval pl pride honapos aktívkodás) messziről elkerültem és mivel szükségük van ram nem szólt senki semmit.
2023. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
bejárok minden reggel, évek óta.
2023. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindenapi bejárást, ráadásul reggel 8-ra.
2023. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kitana. ***** válasza:
100%
Random apróságokat maximum, amik akkor épp bosszantottak, de másnapra elfelejtettem. Olyasmit nem szoktam sokáig eltűrni, ami hosszútávon problémát okoz.
2023. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Volt egy nagyon jól fizető állásom, de folyamatosan megaláztak, 300 körüli volt az éves túlóra. Oké, kifizett5ék, de annyira leromlott az egészségem a folyamatos éjszakázás miatt, hogy a plusz pénzt orvosra költöttem. A szóbeli megalázás folyamatos volt, de aztán már tettekben is megnyílvánult. Amikor már választanom kellett, hogy vagy elpatkolok, vagy felmondok, inkább az utóbbit választottam. Azóta se találtak mást. :D Ja és nem sittes, tróger cég, hanem egy nagy állami, csak szar emberek voltak szar pozícióban a területünkön.
2023. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Pénzért neked lemegyek kutyába, szerintem még át is operáltatom magam! :P :))
2023. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Kb 2 hétig tudom tolárni magam. Utána vagy felmondanak vagy szeződést raknam elèm eddig mindig ez váltakozott.
2023. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!