Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket be szoktak találni...

Titeket be szoktak találni unatkozó emberek? Ha igen, hogyan kezelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik ráérnek (mert mondjuk nincs munkájuk), s bár érzékeli, hogy te most nagyon benne vagy valami másban, ez őt egyáltalán nem érdekli és feltart. Akár telefonon, akár személyesen jön át beszélgetni, akár csak rád ír. Te ilyenkor mit teszel?
2023. jún. 21. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem törtent meg ilyen velem.
2023. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Velem sem.
2023. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom akar velem hetente többször is beszélgetni. Havonta egyszer elbeszélgetek vele fél órát. Sajnos ő többször is átcsenget. Ekkor én közlöm vele hogy online meetingem van és ma sajnos nem értek rá. Következő nap ugyanígy.
2023. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani, ha nem érsz rá. Hogy miért, az mindegy.
2023. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már tudok határt húzni, és elmondani, hogy mire van szükségem. Így velem sem fordulhat már elő.
2023. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Mi tesómmal mindig azt csináljuk hogy akkor jön ránk a beszélgethetnék, amikor éppen a másiknak négyoldalas tételt kell tanulnia, vagy TZ-re készül, ilyenkor azt szoktuk, hogy megvárjuk amíg a másik megtanul, és inkább fennmaradunk akár éjfélig is, mint hogy egyedül hagyjuk a másikat a problémáival. De mondjuk olyan is volt hogy máshol volt edzésünk tesómmal, és nekem van egy makroszakadás a térdszalagomon, ezért nagyon fáj, főleg lépcsőzésnél, erre az edzőm felküldött a hatodikra hogy vigyem fel a pulcsimat (amit amúgy bárhova le tudtam volna rakni), és egész edzésen b@szogatott szóval aznap már nagyon szét voltam lelkileg, aztán amikor buszoztam haza megnéztem a Krétát, és be volt írva egy tesi 1-es, mert sokan nem viselkedtek, és kollektív büntetést kaptunk. Akkor bátyámnak négyjegyes angol

TZ-re kellett tanulnia, de amikor látta rajtam hogy nagyon össze vagyok zuhan a, akkor közölte, hogy őt nem érdekli hogy hányast kap, mondjam el hogy mi nem stimmel.

2023. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
A munkám során sajna igen.
2023. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!