Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vonzódok az idősebb...

Miért vonzódok az idősebb nőkhöz, illetve miért lehetek önbizalom hiányos,félénk, ha rendes nevelést kaptam?

Figyelt kérdés

2023. jún. 22. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Idősebb nőhöz?


- anyakomplexus,

- érettebb vagy a korosztalyodnal,

- érzelmi biztonságra vágysz,

- belső lelki eladás,

- feltetelnelkuli anyai szeretetre vágyás.


Önbizalom hiány oka lehet:

- média torzító hatása,

- introvertalt személyiség,

- nincs stabil én képed, stabil hitrendszered, amihez viszonyítva életed az életed,

- szeretet hiánya,

- törődés hiánya,

- önismeret hiánya.

2023. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Lehet azért vagy félénk, mert nem vagy hülye. Lehet ez azért zavar téged, mert kezdeményeznél, de nincs hozzá bátorságod, nem akarsz kockáztatni.
2023. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"miért lehetek önbizalom hiányos,félénk, ha rendes nevelést kaptam?"


Talán mert túl szigorúak voltak veled. Keveset dicsértek, mindig csak kritizáltak. De önbizalomhiányt és depressziót okoz az is, ha túlságosan kiszolgálja a szülő a gyerekét és őneki sosem kell kimozdulnia a komfortzónájából.

Az élethez hozzátartozik, hogy néha kellemetlen dolgokat is meg kell csinálnunk. Akit erre rászorítanak, annak lesz egyrészt tartása is, másrészt önbizalma is, hogy meg tudja csinálni ezt is, azt is. Akit minden kellemetlentől megkímélnek a szülei, az mindezt nem szerzi meg.

2023. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a társkeresőkröl volt sok 40-50 éves nő, akikkel szexig jutottam,de való életben nem merek csajozni
2023. jún. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!