Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor a gyomrodban érzed,...

Amikor a gyomrodban érzed, hogy valaki szid vagy többen szidnak, kibeszélnek téged?

Figyelt kérdés

Biztos volt már ilyen veletek is mikor azt érzed, hogy összeszűkül fáj, szúr a gyomrod. Mintha éreznéd, hogy éppen kibeszélnek, szidnak....rossz dolog fog történni.

Ez igaz lehet? Ha ilyet érzek, ez igaz lehet? Vagy ideges vagyok mert ezt hiszem ezért fáj a gyomrom olyankor?

Bocsi ha bután fogalmazok....csak érdekel a véleményetek.

Pl. érzem, hogy valami nem stimmel, jön a rossz érzés a gyomromban. És nem sokkal utána felhívnak telefonon, egyátalán nem kellemes beszélgetéssel.

Most azért kérdezem, mert táppénzen vagyok, kiestem a munkából. És tudom, hogy már bent mindenkinek elege van hogy mikor megyek vissza végre....a főnök zaklat engem miujság mikor tudok menni stb...

Szóval azóta sokszor érzem ezt, összeszorul, fáj a gyomrom.

Szerintetek, akárhányszor ezt érzem tényleg bent engem szidnak vagy ezen idegeskedem és azért érzem?

Köszönöm a válaszaitokat!



2023. jún. 23. 01:23
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Én is megérzem a dolgokat, nem tudsz mit csinálni, nekem ott vibrál a levegőben, ha valami nehéz sztori van.
2023. jún. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

A kettő közt ("megérzés" és "fájdalom") úgy nem lehet összefüggés, ahogy gondolod, tehát nem akkor beszélnek ki, amikor megérzed.

Másik, hogy a gondolataidban ezt rettenetesnek éled meg és ez generálja a fájdalmakat.

Az élet sajnos ilyen, kibeszélő vagy rosszindulatú emberek (sajnos) mindenhol vannak.

Ha egy adott, sokfős közösségben csak néhány rosszindulatú van, akkor aki aggodalmaskodik, hajlamos rájuk figyelni, a többi, jóindulatú ember helyett.

2023. jún. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Telepátia nem létezik. Így a saját gondolataid okozhatnak ilyet. A testeden azok az érzések jelennk meg, amit te elhiszel magadnak. Nem azok, amiket mások mondanak. Mert hiába mondanak rosszat rólad, ha utána leszarod, akkor nem lesz semmi. Ilyen egyszerű.
2023. jún. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Így van, a "rosszat mondanak" nyomán benned kialakult, saját gondolataidtól szenvedsz. Ezek testi tüneteket és negatív érzelmeket generálnak.
2023. jún. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Telepátia. Erre mesélek egy történetet! Kisgyerek mondta a távolból, hogy X.Y. karambolozni fog és még aznap megtörtént. Kisgyerek! Erre mi a magyarázat?
2023. jún. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Vagy inkább intuíció? Honnan szedi? Érzékenység, erősebb lelki kapcsolat?

Előző voltam.

2023. jún. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Mikor a szomszed c.gánynő ordít meg lek-z engem az egész utca hallja es meg akar verni(irígy zavarja hogy szép nő vagyok), olyankor én rettegek félek és nem tudok mit csinálni.
2023. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszöm az eddigi válaszokat!

Félek, hogy lehet gyomoridegem van. És rosszabb lesz...nem tudom. Igazából előszőrmézes mázosak voltak...most már zaklatnak bent hogy mikor mennék vissza...meg ilyenek.

Attól félek hogy mire visszamegyek már mindenki utálni fog és éreztetik majd velem munkahelyen.

2023. jún. 23. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy ezen idegesíted, hergeled magad, nem előzöd meg a problémát és egyáltalán nem biztos hogy elgondolásod beteljesedik.
2023. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Attól félsz hogy utálni fognak és kiközösítenek, ez egy ősi félelem, az ősi közösségekből maradt vissza, mert akit nem fogadtak be, az egyedül bolyongott és sokszor éhen halt. Úgyhogy csak a túlélés és szeretethiány beszél belőled.
2023. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!