Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiskoromban èrzèstelenitő...

Kiskoromban èrzèstelenitő nèlkül furták ès szurkálták tűvel a fogamat,nem volt jó èrzès. A 90 es èvekben nem volt èrzèstelenitő?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2023. jún. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek érzéstelenítő nélkül csiszolták a fogát, mert azt mondta neki a fogorvos, hogy kibírja. Ez pár éve volt. Állítása szerint úgy izzadott mint a sz@r.
2023. jún. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

De volt. Nem magánban most is bepróbálkoznak, hogy érzéstelenítő nélkül csinálnák. Nem is értem, hogy miért hagyja ezt bárki.

Szerintem spórolnak. És persze van, aki csak egyszerűen ilyen szadista.

2023. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
42%
Nekem is úgy csinálták, ha fogorvoshoz kellett mennem, mert nem kértem érzéstelenítőt. Ami zavart a rendeléssel kapcsolatban, hogy az internetes felületeken véleményezték mindig a pácienseket, akkor is, ha a jövőben másik városban, másik rendelőben adták le a voksot egy általános vizsgálatra.
2023. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is ezt csinálták mikor kicsi voltam.

Köszönöm szépen azóta rettegek az fogorvostól.

2023. jún. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is a gyerekkori horror iskolafogászat miatt rettegek felnőttként is a fogorvostól.
2023. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sporoltak vele.
2023. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

En se kerek .mert nem faj.

A feher fenyreckoto konpozit tomesnel nem kell megcsiszolni a feluletet,ha nem szuvas. Olyat kerj.

2023. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!