Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt a pasik?

Miért csinálják ezt a pasik?

Figyelt kérdés
Lehet gyerekes pasikat fogtam ki eddig..de egyik pillanatban azt mondja,hogy barátok vagyunk,csak barát akar lenni,majd a másikban udvarol és rámmozdul.

2023. jún. 30. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnően sokan csinálják, akkor a viselkedésedben lehet valami, ami ezt váltja ki az arra fogékonyból. Nem szoktál flörtölni véletlenül?
2023. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem jó helyen ismerkedsz.
2023. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Azért csinálják, mert csak a tested kell nekik. Le akarnak fektetni. Nem véletlen mondják, hogy fiú lány barátság nincs. Nekik a barátság annyit jelent hogy néha lefekszetek de nem vagytok párkapcsolatban.


Mielőtt azt írná valaki, hogy márpedik létezik fiú lány barátság, mert neki van fiú barátja, megkérném hogy menjen oda hozzá és mondja a szemébe, hogy "figyelj, nem tetszel, nem kellesz nekem mint férfi, soha az életben nem fogok veled lefeküdni". Aztán nézd meg hogy hogy reagál. Annyi is lesz a nagy "barátságnak"

2023. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ez a "pasik" inkább a 20 éves gyerekfiatalember korosztályt takarja.Minden kölök ilyen ebben a korban,a lányok is.
2023. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Barátságba egy kis szex még belefér, ezt hívják barátság extrákkal dolognak. Ez még nem jelentene kapcsolatot.
2023. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam velük flörtölni,le se fekszek velük.
2023. jún. 30. 15:36
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

"Barátságba egy kis szex még belefér"


Max. nálad. Nem ez az általános felfogás, hogy a barátok kefélhetnek egymással.

2023. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

3

👍

2023. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

3. Önbizalom rombolasnak biztosan jó.

Olyat azért csak nem kéne mondani senkinek sem hogy ronda.

Azt viszont lehet hogy barátságnal több nem tud lenni.

Egyébként miért hiszed azt hogy ha az egyik nem nem akar le feküdni a másikkal akkor vége lesz a baratsaguknak? Biztosan van ilyen is, de olyan is létezik hogy sexen kívül másmilyen örömöket is meg élhetnek együtt.

2023. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

3-as tökéletesen leírta.

Nekem ugyan van fiú barátom, de ő meleg.

2023. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!