Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, akiknek volt vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akiknek volt vagy 3-vagy annál több barátnőjük, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Lajikus hiszékeny, és hülye vagyok.... Hogyan kell csajozni?
2023. jan. 12. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen önbecsüléssel sehogy. Rengeteg ilyen kérdés van már fent az oldalon, bőven tudsz válogatni azokból.

Ez nem ugyanaz, de eglszen hasonlítotok önbizalom szempontjából:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2023. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a személyiségük. Ezt vagy meg tudod csinálni, vagy nem, és hiába tanulható valamennyire, ilyennek születni kell.
2023. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
100%
Ilyen emberek. Még sok nő elég idealista.
2023. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%

Szia, az Emirátusokból telefonálok. A nevem Abdul Khaliq al-Hakeem százados.


Jelenleg 4 feleségem van, de már 16-on túl vagyok. Szerecsére 6 fiam és csak 3 lányom van.


A fiúk remek akademikus kiképzéssel rendelkeznek, 6 országban is van egyetemi képzettségük diplomáciában, jogban és emeltszintű matematikában.


Most a legkisebbik fiam (5 éves) miatt utaztam Magyarországra, Debreceni egyetemre küldtem, mert az óvoda időpazarlás.


A kellő tapasztalat megvan ahhoz, hogy megmondjam neked, hogy egy férfinak egy nő nem elég. Mivel mindenki tudja hogy az agnatikus szupremacia az igaz és a férfiak mindenben jobbak, minimum 4 feleséget érdemelnek.


Az egyetlen alkatrész ami ahhoz kell hogy fenntartson egy férfi 4 feleséget egyszerre úgymond "rizz"-nek hívják a fiatalok otthon.



A mechanikája igazán egyszerű, de csak az igazi mesterei a szóvivésnek képesek tökeletesíteni ezt a képességet.


A nőket egész könnyű manipulálni, ezért virtuálisan bárki szert tehet végtelen mennyiségű romantikus eszközre. Ezért valóak a konyhába.

2023. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
82%
Sok embert kell ismerni, meg kell találni azt a csajtípust, akinek bejössz, sportolni kell, egyetemre kell járni, gazdagnak kell lenni, tudni kell táncolni, kell járni társastáncra, táborokba, rendezvényekre, szektába, templomba, buliba, kellenek haverok, nem szabad fizikáról beszélgetni, pofátlannak kell lenni. Ezek mind növelik az esélyét, hogy csajod legyen.
2023. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!