Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hülyegyerek style az új macho?

A hülyegyerek style az új macho?

Figyelt kérdés

Vannak azok a Majka típusú pasik. Külsőleg: szakáll, amihez hozzátartozik egy valamilyen hülyén álló beasball sapka, mindkét kar agyontetoválva, kötelező szerelék még a maci-naci.

Ehhez hozzá tartozik még, egy valamilyen öreg kotvány autó (G Astra, Swift, b4-b5 Passat, E46) A normális autókat ellenzi. Ehhez kötelező a letekert ablakokkal dübörgő rap zene, mert 30+ évesen még nem sikerült kinőnie a gengster rapper korszakát, dudálás, anyázás orrba-szájba, önkéntes rendőrködés szinte alap.

Megvan ez a típusú férfiideál, amelyiket körülírtam? A lakóhelyemen is ismerek jónéhány ilyet és más városokban is megtalálni ezt a típust.

Akinek ez a típusú pasija van, írja már le mi a vonzó benne. Őt mi fogta meg egy ilyenben?



2023. jún. 30. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Jól látod.

De erre csak a buta proli csajok, nők vevők.


Én ezért is szakitom meg a haverjaimmal a kapcsolatot.


Hülyegyerek szintjén vannak felnőttként.


- fesztivál buzzzik,

- tetkó mindenhol,

- alja zene,

- sapka,

- kondi, úgy néznek ki, mint egy rakódó munkás,

- insta,

- tiktok


Szánalmas bohócok.

2023. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván azt vonzza, aki hasonló szinten van. Szoliszökevény, gagyi póthajas, műszempillás, IQ harcos csajokat.
2023. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos az. Erre buknak a mai tinilányok. Mert annyi eszük van, mint ezeknek a pasiknak. Mennyire kell valakinek alacsonynak lennie az intelligencia szintjének, hogy az általad leírt "stílust" menőnek lássa? Full megjátszás az egész. A 2 literes kobra energiaitalt kihagytad a felsorolásból.
2023. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szégyenek az ilyen pasik, nem macsók.
2023. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az érdekes, hogy ezek a pasik elég jó kinézetű csajokkal vannak. Nem az a műnő típus egyik sem.

A lakhelyünkön látásból ismerek egy csajt, ő róla tudom, hogy orvostanhallgató. A pasija meg tipikusan ilyen, mint akit körülírtam.

Vajon mi fogta meg benne?

S kb. 30 körüli pasikról beszélek, tehát nem is fiatalok.

2023. júl. 1. 05:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó nők, de agyatlanok.


Értelmes, igényes csajok nem állnak ilyennel szoba.


Haverokkal is jó párszor voltam mindenféle helyen.


Csak az ilyen szemelyisegzavaros, mentálisan beteg, drogos, tetkós csajok buktak rájuk.

2023. júl. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Csak az ilyen szemelyisegzavaros, mentálisan beteg, drogos, tetkós csajok buktak rájuk."


Hát pont hogy nem. Elég jó kinézetű csajokat látok azzal a kategóriás pasikkal. Nem tudom mit esznek rajtuk.

Ez talán valami olyasmi trend lehet, mint az '50-es években a rock and roll őrület. Mindenki Elvisre akart hasonlítani stb.

Most meg valamiért ez lehet a trendi, a hülyegyerek kinézet és a minél tahóbb viselkedés.

Talán ezt demózzák a rap zenék. De azért 30+ évesen egy zenei irányzat alapján meghatározni a külsejét, az identitását valakinek, az azért elég gáz.

2023. júl. 1. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:
5: Attól függ, hogy neked mi a jó kinézet. Nekem ezek a nagyon mű, nagyon feltűnősködők pont nem. És az ilyen pasik általában ilyen csajokkal vannak.
2023. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a 6-sal :D Tényleg, valahogy az ilyen csajok között elég gyakori a mentálisan beteg. A tetkó meg szinte kötelező :D
2023. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!