Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatal nőként mikor tudtatok...

Fiatal nőként mikor tudtatok önálló életet kezdeni, nem "ne beszélj hülyegyerek" szinten anyukádéknál élni?

Figyelt kérdés
Ha itthon maradok 40 évrsen is ez lesz és ők mondanak meg mindent.
2018. jún. 20. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
19 évesen költöztem össze a vőlegényemmel, már 10 éve a férjem. 😊
2018. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24 évesen kezdtem önálló életet, akkor vettem egy kis lakàst hitelből és költöztem el otthonról.
2018. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18 évesen ismertem meg a párom, és ahogy végeztem a sulival összeköltöztünk. Ahogy látták a szüleim, hogy milyen érett vagyok a kapcsolatban (első), azóta ők is felnőttként kezeltek és mindenben támogattak.
2018. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Nah ennyit arról, hogy a nőknek milyen nehéz életük van. 18 évesen elvetetitek magatokat aztán a férfi eltart. Mindent nekünk kell előteremteni, ti csak úgy vagytok
2018. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
11%

19, akkor mentem egyetemre, elköltöztem koliba és onnantól kezdve azt se tudták hogy miből élek. Diákmunkából és ösztöndíjból tartottam el magam, volt hogy 3 évig nem költöztem haza a koliból.


"Ha itthon maradok..." - ne maradj otthon. Gyűjtögess titokban aztán lépj le.

2018. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Harmadik vagyok és ez a negyediknek szól: már előtte is dolgoztam és utána is a mai napig. Nem tart el a párom, a magam dolgait én állom
2018. jún. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
itt mindeki 18 meg 19 évesen elköltözött Xd .. csakhogy a magyar valóság nem ez.
2018. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!