Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire bízol meg másokban?

Mennyire bízol meg másokban?

Figyelt kérdés
2023. júl. 1. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos túlságosan.
2023. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Mivel nem adom ki.magam es nem tudnak semmivel visszaélni ellenem tenni sem igy nincsenek bennem bizalmi kérdések sem. Semmit nem adok a kezukbe hogy meg kelljen barkiben is biznom meg ezen lovagoljak hogy bizzak ne bizzak.

Pl jon a szomszed. Nem vagyok bizalmatlan se de nem is bizom. De nem is foglalkoztatnak ilyen kérdések.


Ha meg párkapcsolatrol lenne szo mindenkiben annyira bizom amennyit alapoz nálam. Pl nőleső hazug oasikrol nem fogom azt hinni hogy hu de szerelmes belém, de aki meg szivét lelkét beleadja akkir meg nem rágnám le a körmöm ha nem hív épp fel hogy hol van

2023. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bízom másokban, nem félek az árulástól vagy hátbaszúrástól. Ha mégis ilyen történne, akkor tudom kezelni a helyzetet. Ritkán fordul elő, de olyankor megoldom.


Lehet, hogy emiatt a nyitottságom miatt, de nagyon könnyen megbíznak mások is bennem, ezt többen mondták már, hogy egyszerűen érzik, hogy nekem elmondhatnak bármit, mert nem fogok visszaélni vele. És nem is szoktam, bennem is lehet bízni.

2023. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre sokmindenkiben megbízok, aztán szívok, így már a valóban normális emberekben sem bízok...
2023. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már semennyire, mindig nagy ára volt amikor bíztam valakiben. Végleg elég volt.
2023. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Néha előfordul, de kivétel nélkül mindig pofára esés a vége.

Érdekes amúgy, hogy ettől függetlenül bennem sokan mennyire megbíznak. Mint az előttem szólónál, többen mondták már, hogy nekem bármit el mernek mondani, mert tudják, hogy nem adom tovább. Valószínüleg az az oka, hogy amúgy kedves, barátságos természetem van, felületesen jól elbeszélgetek másokkal, és fel se tűnik nekik, hogy nem osztok meg velük semmi lényegeset, legalább ők annál többet tudnak beszélni.

2023. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mértékkel. Igazából mostanában túlzottan sok koppanásom volt, annyira, hogy már egyre kevésbe bízom azonnal/hamar.

Viszont, ahogy előttem is írták többen, bennem is nagyon hamar, és mélyen megbíznak sokan, szóval már meg sem lepődöm, hogy mennyire az ismeretségünk elején előjönnek mélyebb témák. Nagyon jó érzés is, és remek visszajelzéseket is kapok emiatt, hogy például jó hallgatóság, és remek beszélgetőpartner vagyok, ami megint csak szuper dolog, mert ez nem mindig volt rám igaz (gimi közepéig eléggé visszahúzódó voltam és szinte nem is tudtam idegenekkel beszélgetni).

2023. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!