Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jól mondják, hogy bizonyos...

Jól mondják, hogy bizonyos embereknek nem szabad visszaszólni, mert kapásból ütne?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy mit. Most csak írok egy egyszerű példát, de ez csak kitalálás. Jönne felém minden előzmény nélkül a gyerek, azt mondaná, csak mert olyanja van "Mi van majom, hogy nézel ki?" Én meg visszamondom, hogy "Te se panaszkodhatsz öreg", vagy hogy "Menjél már baszki, te vagy itt a legrondább". Előfordulhat, hogy erre ő ütne? De minek, mikor én se akarom őt megütni!


És most nem tudatmódosítót szedett, vagy elmebeteg illetőre gondolok, mert az ő viselkedésük tényleg kiszámíthatatlan, hanem egy ilyesmire.


2023. ápr. 24. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így szól hozzád valaki akkor az verekedni akar. Ha visszaszólsz akkor beléd áll, ütni azert a legtöbben gyávák. Megy neked mint a pulyka, kitolja a mellét és nem enged ellépni. Ha te ütsz akkor meg ő is.
2023. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyire végződhet ilyen jellegű szópárbaj ütéssel? Kinek mennyire durran el az agya, ki mennyire tűri a beszólásokat? Minden ezektől függ, nem?
2023. ápr. 24. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször szóltak be utcán,csak úgy.Leszrtam őket legtöbbször,nyilván aki hülye,azzal nem sokat lehet kezdeni.Egyszer hajléktalanok kötöttek belém,kinyújtottam rájuk a nyelvem,és kiröhögtem öket.Utána még hőbörögtek.A lényeg az,ha látod,hogy valaki nem csak dumál,hanem megindul feléd,akkor adni kell a pofájára,vagy ha tudsz,fuss el,ez utóbbi sem gáz.
2023. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,hozzáteszem,nem jött nekem senki,csak nagy volt az arcuk.Ok,leszámítva egy-két "mexikói" fiatalemert,akik tizenéves koromban betaláltak,de hát ezektől mást nem is nagyon lehet várni.
2023. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!