Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek vendéget fogadni,...

Szerettek vendéget fogadni, vagy inkább elvagytok otthon egyedül, tévéztek, játszatok stb.?

Figyelt kérdés
2023. júl. 3. 17:54
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
49%
Nem szeretek vendéget fogadni.
2023. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

-Ha jön valaki, főzök.

-Aki eszik a főztömből, a 99,5százalékban szenté avat helyben( köszi sokszáz órányi főzősműsor háttérzajként)

-Ha dícsérnek az pedig jólesik, szóval jöjjenek csak a haverok. XD

2023. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kitana. ***** válasza:
59%

Szeretek, mivel nem olyan gyakori esemény, meg nyilván olyan embereket hívok, akiket kedvelek :D Így nem megterhelő. Főzni nem szoktam, ha barátok jönnek át, általában sörözünk (vagy akinek amihez kedve van) + nasit veszek. Ha családtag, akkor meg kávézunk és beszélgetünk.

Kosz nem szokott nagyon lenni, de nem nagy a lakás szóval rendberakni sem nehéz.

2023. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és én se járok senkihez.
2023. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ az adott vendégtől.
2023. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, nem szívesen fogadok vendéget. Tisztaság és rend van, de valahogy mégis kellemetlenül érezném magam. Azt érezném, "monitorozva" vagyok. A barátaimmal vagy a városban találkozom, vagy én megyek hozzájuk. Szerencsére mindegyikük eléggé "lusta" fajta ebből a szempontból, és élvezik, ha nekik nem kell kimozdulniuk, és házhoz jön hozzájuk a társaság. Ez így pont jó.
2023. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!