Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogy birkózik meg azzal a...

Ki hogy birkózik meg azzal a gyötrelemmel, ha bírja a konfliktusokat és egy veszekedésben nem tud úgy visszavágni ahogy ahogy kellene?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongó, introvertalt vagyok, nagyon sok konfliktusom volt sajnos.

Rengeteget orlom magam azon hogy mit kellett volna mondanom az adott helyzetben vagy csinálnom amikor nem tudtam megvédeni magam

Ez nekem most olyan probléma hogy mennek kell pszichiáterhez mert már magamat bántom sokszor fizikailag

Van valakinek valamilyen tippje hogy amikor újra és újra lejátssza az elmém a sok igazságtalan támadást, akkor mit csináljak?

Vannak olyan emberek, inkább állatok akikkel olyan durva veszekedeseim voltak hogy legszívesebben kikötözném őket és addig ütnem őket amíg mozognak…

Most is a fejemben van egy kis kva akinek nem adtam meg ami jár

Annyi gyűlölet van bennem hogy remegek az idegtől. El fogom kezdeni zaklatni online

Felfordul a gyomrom ha a pofájára gondolok… amiért ártott nekem

Mit csináljak? Már a falba szoktam ütni ököllel sokszor


2022. aug. 16. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az szokott lenni, hogy mindig vissza gondolok akar már 1-2 éve is megtörtént balhékra, hogy mit is válaszolhattam volna vissza azoknak akiknek nem szóltam eléggé vissza ahhoz képest hogy ők miért cseszegettek engem. Ilyenkor az első amivel nyugtatom magam, hogy arra gondolok hogy ez már megtörtént és nem tudok rajta változtatni, hogyha meg megint megtörténik akkor már tudni fogom hogy hogy vágjak neki vissza. Az azért kicsit durva hogy néha beleütsz a falba annyira ideges leszel, szerintem ha ilyen mértékű düh van benned az már egyáltalán nem egészséges és hosszú távon ez a te mentális egeszsegedet rontja de nagyon úgyhogy azt ajánlom hogy fordulj pszichologushoz és jársz pszichoterápiára ahol megtanulod kezelni a fejedet elöntő végtelen mérget.
2022. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hanyszor volt ilyen en is visszamennek az idobe es akik szemetkedtek velem meg genyok voltak szet utnem. Suliba is visszamennek es akik szapultak kibasznam az ablakbol vagy az emeletrol pusztuljanak banja a gorcs en is ilyenkor duhbe jovok es banom hogy akkor nem csinaltam ezeket most nem lennek egy lelki gorcs talan.
2022. aug. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy elmondanam a velemenyem azoknak akiknek akkor nem akartam vagy nem mertem mert nehogy mrgbantsam vagy megharagudjon most mar ugy vagyok vele leszarom engem elnyomhatnak en meg hagyjam barom vagyok egy igazi fazkalap...
2022. aug. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!