Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki, hogy bírkózik meg egy 12...

Ki, hogy bírkózik meg egy 12 éves lány divathóbortjaival?

Figyelt kérdés

#divat #12 éves #Folyton változik.
2023. jún. 24. 14:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
10%
Internet tiltásával, meg kell neki mondani, hogy a média mérgez.
2023. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell bírkózni?
2023. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a divathóbort és miért kel vele megbírkózni?
2023. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Fiusan akar öltözködni. Rövid haj, mellet leszorítani
2023. jún. 24. 14:52
 5/40 anonim ***** válasza:
91%
Miért akarsz beleszólni? Hagyd neki, majd kinövi. Ha ellenzed, annál inkább csinálja.
2023. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
5 Lehet benne valami...
2023. jún. 24. 15:16
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk jó módszer a " megbirkózásra" a "felnőni és helyén kezelni a dolgokat, nem hisztériázni pitiáner hülyeségeken" technika.

sose értettem ezt a gyerkek-kamaszok kinézete körüli nyávogást. minél többet foglalkozol vele és minél többet hisztizel, annál jobban fogja érdekelni, és annál több energiátok megy el baromságokra. nekem voltak fiúruháim, egy ideig három fülbevalóm, sminkkészletem, és gimitől kezdve színes hajam is, mert anyám úgy volt vele, hogy amíg megengedi, addig legalább szakembernél csinálom amit csinálok és nem valami barátnőnél sufnituningolunk platinaszőke hajat magunknak, meg nem azon fogok őrlődni egész nap, hogy nekem mért nem lehet, hanem megcsinálom, megvan, boldogság, és tudok tovább koncentrálni mondjuk a matekházimra.

most tulajdonképpen mi bajod, ha felvesz a lányod egy fiúpólót, hirtelen elfelejti a szorzótáblát, vagy fellöki az öreg néniket a buszmegállóban? elmagyarázzátok, hogy a külső nem fontos, de utána a saját gyerekedet is a külseje alapján ítéled meg? pedig a te nevelésedről csak te tehetsz, nem egy fordítva gombolt farmernadrág.

2023. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 hosszúhajú ***** válasza:
79%
szerintem az már divathóbort ha valaki fiús akar lenni és emellett leszorítani a mellét. az már inkább vagy egy szégyenkezés a mellei miatt ( ez pszichológia ) vagy nem nemazonos viselkedés ( ami megint nem divat kérdése ) a divathóbort amikor egyik héten pánknak akar öltözni, aztán földig érő ruhát hord 2 hónapig, majd kosztümöt, vagy repper ruhát... ha így tagadja a nőiességét, akkor vagy szégyelli, vagy nem nőnek érzi magát. egyik se divat kérdése. beszélgetni kell, önbizalmat erősíteni, és kideríteni az okát inkább.
2023. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
Bla, bla, bla...
2023. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként a feminin stílusom ellenére kénytelen voltam leszorítós melltartót használni, mert F kosárral nagyon kellemetlen volt bármilyen testmozgást végezni.

A “fiús lány” stílus pedig még mindig költséghatékonyabb hóbort, mintha minden héten rendelné az újabb trendi ribiszettet, amit éppen lelesett az Instáról.

2023. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!