Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt nyaralás...

Miért csinálják ezt nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
Amikor elmennek valahova, és óránként tesznek fel storyba videókat vagy képeket, hogy épp mit csinálnak, hol vannak, hol esznek vagy szórakoznak, más meg nem jut el sehova, mert nem teheti meg. Miért kell ilyen pofátlannak lenni, miért nem gondolnak másokra, hogy rosszul esik?
2023. júl. 8. 09:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Nincs itt semmi latnivalo, csak egy ujabb kozonseg-hergelo muproli hozonges. Latszik hogy szunido van...
2023. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Na ez az egyik tipikus magyar legrosszabb tulajdonság,ami neked van.

Mindenki egy szemétláda,akinek jó élete van,mindenki legyen egy csóró senki,mint amilyen te vagy,csak azért mert neked egy trágyadomb az életed,mindenkié legyen az.Nem te próbálsz megoldást találni arra,hogy jobb legyen,hanem le akarsz húzni mindenkit a saját nulla szintedre.

Normális embert meg egyáltalán nem érdekli,hogy ki mit csinál.

Ha meg csövesnek tartod az országot,akkor menj el bezzegnyugatra.

2023. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

Én például azért, mert

a) gyönyörű a táj, jó a szög, büszke vagyok a képre

b) különleges a kaja, mutatom a barátaimnak, hogy há nézzétek má ilyet nem lát minden nap az ember

c) szeretek magamról képeket megosztani (de csak sztoriba)

d) tudom, hogy sokaknak nincs lehetősége eljutni oda, ahol épp vagyok, éppen ezért képeken mutatom meg nekik.


Ebből kiindulva gondolom mindenki, aki ugyanezt csinálja, választhat egy betűt (vagy többet).

Remélem, segítettem! :)


ui.: te meg ne legyél már ilyen irigy proli.

2023. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
3%

mert nem jöttek rá, hogy a magányt a szívükben nem töltik ki az anyagi javak, a végtelen utazás, a felhalmozas stb..

Probaljak megosztani masokkal azt, amit boldogsaknak hisznek, ezaltal azt erezhetik, hogy nekik boldognak kell lenniuk hiszen a visszacsatolasok alapjan szerencsesek es jo dolguk van.

2023. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%

Szóval, nem az háborít fel téged, hogy mennyire önfejűek az emberek, mert ha kiposztolják, hogy jelen pillanatban hol vannak, és esetleg egy tolvajnak ez szemét szúr, hogy üres a lakásuk, akkor őket kirabolhatják, hanem az háborít fel téged, hogy te, mint önző ember, neked rosszul esik, mert te nem tudsz ilyen helyre eljutni, ők meg igen.


Na, ez a szánalmas.


Volt kb. 9 hónapod, hogy összegyűjtsd a nyaralásra szánt összeget. Ne irigykedj, ha neked ez nem jött össze. Jövőre talán sikerül.

2023. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
34%

Ne aggódj, sok esetben ez csak dicsekvés, magamutogatás. A szomszédomék évente eljátsszák ugyanazt. Elmennek lakókocsival nyaralni, kirakják facebookra a boldog képeket, mindenki dicséri őket, jó nyaralást kíván, aztán nem túlzok, 2 nap múlva (!) jönnek haza és pananszkodnak, hogy végig veszekedtek, borzasztó volt a hely, a gyerekek semmit nem aludtak, alig várták, hogy itthon legyenek.

Én nem vagyok egy nagy nyaraló, de ha megyünk valamerre a párommal, akkor sem jut eszembe egyből neten mutogatni a képeket. Nekem ez a netes magamutogatás, dicsekvés egyébként sem jön be.

De ilyenért felesleges irigykedned :)

Mondjuk azt sem értem, hogy miért kell itt bárkit "csóró senkinek" nevezni, mert nem engedheti meg magának a nyaralást. De ez a viselkedés egy másik téma...

2023. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem miért kell lepontozni.

Igenis akinek nyaralas kozben arra van ideje, hogy foylton posztoljon, az nem tudta magat atadni es nem boldog :).

Erdekes en rengeteg helyen járok es csupasz a facebookom, instam meg nincs..

14es voltam.

2023. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
32%

"Igenis akinek nyaralas kozben arra van ideje, hogy foylton posztoljon, az nem tudta magat atadni es nem boldog :)."


De. Szállj le a magas lóról, semmi jelentősége annak, ha valaki posztol vagy nem. Összesen tíz másodpercbe kerül elővenni a telefont, megnyitni a kamerát, lőni egy képet, és kipakolni instagram sztoriba. Utána elteszed a kamerát, és folytatod, amit eddig csináltál.


Csak mert NEKED nem jött be a fotózás és kipakolás, attól még nem kell beleképzelegni más ellenkező viselkedésébe, hogy "de ő így nem boldog!!!", én se gondolom azt rólad, hogy nincsenek barátaid, akik miatt megérné kirakni. Én azt gondolom, hogy neked így jó, szuper, te is gondolkodj így a másik táborról.

2023. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem itt mindkét oldal kissé defektes.

Sosem értettem, hogy ha valaki nyaralni megy, mi a töknek kell minden egyes négyzetcentiméterről fotót készíteni. Ezek tipikusan azok a magamutogató emberek, akiknek életbevágó, hogy mutogassák a csodás kis életüket, meg hogy gyűjtsék a lájkokat. Ismerek olyan párt, akik azon vesztek össze, hogy melyik képet mikor melyikük rakja ki. Ez borzasztó szánalmas.


A másik oldalról viszont elég ostoba az, aki az ilyeneket képeket nézegetni és frusztrálja magát rajtuk. Ez már tényleg az a sajtreszelővel maszturbálni szint, ez megint csak nem normális.

2023. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%

Nem kell velük foglalkozni: amióta van net/mobilvideó, stb., azóta szinte mindenki vágyik a minimum 15 perces hírnévre.

Az a fura inkább, hogy csak a jót közli sokmindenki, ha pl.: elválik, stb., azt már nem közlik.

2023. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!