Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt nyaralás...

Miért csinálják ezt nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
Amikor elmennek valahova, és óránként tesznek fel storyba videókat vagy képeket, hogy épp mit csinálnak, hol vannak, hol esznek vagy szórakoznak, más meg nem jut el sehova, mert nem teheti meg. Miért kell ilyen pofátlannak lenni, miért nem gondolnak másokra, hogy rosszul esik?
2023. júl. 8. 09:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ha elmész drága étterem előtt,nem zavar hogy vannak bent? Ha látsz valakit drága autóval nem zavar? Miért csak a nyaralás zavar?

Én sem keresek jól.... Nem zavar ha más jól él,nyaral stb... Magammal foglalkozok...

2023. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

En Nyugat-Europaban elek, ahol utazni mindenki tud. Akar ugyanarra a helyre, csak mas kategoriaju szallas, etterem.

Mindenki megoszt mindent. Semmi koze ahhoz, hogy iriggye tegyek egymast. Ugyanigy osztja meg, hogy kenyeret sut, a paradicsompalanta beindult, nezi a meccset.

2023. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%

De amúgy bírom, hogy valaki keményebben dolgozik vagy szerencsés mert el tud helyezkedni olyan helyen, ahol jobban megfizetik, ezért megjutalmazza magát egy nyaralással és máris ócsárolni kell meg hogy ezt mindek kell a világ orrára kötni. Esetéeg azárt, mert élvezi a pihenést és szeretné barátokkal, rokonokkal megosztani az örömét? Esetleg a tövvieknek is egy jó bemutató akik megengedhetik maguknak hogy oda menjenek?


Nem hogy örülnél, hogy sikeres lett és ennek kszönhetően ezt meg tudta magának engedni.

2023. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
29%

Ja és amúgy néhány any miért tesz ki a gyerekéről fényképet Instára? Nem gondol arra, hogy vannak akik szeretnének gyereket csak nem találnak pasit vagy egészségügyi okok miatt nem lehet? Akkor már ők sem rakhatnak ki képet.


Sőt, azok se rakjanak ki képet akik étteremben készítettek a kajáról fotót és ki szeretnék tenni. Hát nem egoisták? Van aki épp kórházban várja a műtétjét és éh gyomorral kell lennie.


Sőt azt se rakd ki, hogy megkaptad a diplomádat, hiszen van akit fel se vettek az egyetemre vagy nem tudott bejárni, mert dolgoznia kellett.


Sőt, senki semmit se rakjn ki, az a biztos. :D

2023. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
45%

#25: Én mondjuk egy darab képet sem teszek ki sehova, pedig én is kaptam diplomát, van párom, járunk programokra, dolgozok, nem is vagyok egy bányarém szerintem, hogy szégyellni kéne magam, de úgy vagyok vele nem tartozik senkire. Akivel szoros kapcsolatban vagyok, úgyis tudja, hogy épp hol kirándulok vagy megkaptam a diplomám.

Az miért lenne rosszabb ember, aki nem kifele éli az életét? Vagy manapság ez a magamutogatás az elvárás?

2023. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
26, nem az a lényeg, hanem az, hogy attól hogy itennéd mondju a képet nem vagy rossz ember. Attól sem vagy rossz ember hogy nem rakod ki, de attól sem, ha kirakod.
2023. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyen irigy termeszetü, akkor ne nezegesse a Facebook posztokat. Ez nem "pofatlansag". Informalja az ismetöseit,hogy eppen hol jar.En is örülök,ha a.barataimrol latok a neten infot. Kerdezö, ne masokkal foglalkozz, hanem magaddal!
2023. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!