Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Varrónő foglalkozik olyannal,...

Varrónő foglalkozik olyannal, hogy kabát patentot levesz, de ugyanazt átrakja másik helyre?

Figyelt kérdés
Nem gombot, hanem patentot, amit át kell ütni... Azért teszem fel a kérdést, mert nem tudom hogy zajlik ez, tönkremegy-e a procedúra közben az adott patent. Sajnos új nem játszik, mert mindegyiken rajta van a gyártó neve, viszont megsérült az egyik, amelyik elég feltűnő helyen van és azt át tetetném akkor legalulra, ahol nincs szem előtt.
2023. júl. 11. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Hupszi, rossz kategóriába raktam.
2023. júl. 11. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először kérdezd meg a választott varrónőt. Ha van eszköze, biztos megcsinálja, de ahhoz először látnia kell a kabátot. Ha nem tudja megcsinálni, lehet, hogy tud valakit majd ajánlani. Esetleg cipésznél is érdeklődhetsz, nekik több ilyen eszközük van. Én övet, táskát vittem már cipészhez, megcsinálta.
2023. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp megkérdezem majd, csak nem tudom a héten mikor lesz időm, mikor jutok el odáig, addig gondoltam itt megkérdezem, hátha... cipész jó ötlet, köszi!
2023. júl. 11. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy varrónő (is) vagyok, de nincs eszközöm patenthez, szegecshez. Különben segítenék, ha nem laksz a világ végén.
2023. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy.:)
2023. júl. 11. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!