Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért affektál egy nő? Mitől...

Miért affektál egy nő? Mitől lehet ez? Milyen típusú emberre jellemző az állandó affektálás?

Figyelt kérdés

Beszédének legnagyobb része affektálás. Nyávogva beszél, nagyon magas hangon, mintha énekelne.

De amúgy tud normálisan is beszélni, már volt rá példa, de nagyon ritkán fordul elő. Amikor ideges, akkor pont nagyon erőszakossá válik a hangja.


Ismersz ilyet?


2023. júl. 14. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jópofizás.
2023. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%

Az én megfigyelésem szerint ezek a nők önbizalomhiányosak, valószínűleg gyerekkori vagy egyéb traumák miatt.

Folyamatosan a környezet elismerését, validációját keresik, és rettegnek az elutasítástól.

Többségük amúgy annyira gyenge önismerettel rendelkezik, hogy nem is tudja magáról, hogy ezt csinálja, szóval általában nem tudatosan teszik.

Sajnos az önismeret hiánya miatt pszichológushoz sem mennek el, vagy legalábbis nem fejlesztik a személyiségüket kellően, ezért úgy is maradnak.

Ha heterók, akkor elég gyakran meg lehet náluk figyelni, hogy folyamatosan tetszeni próbálnak, vagy flörtölve beszélnek olyan emberekkel is, akiktől semmit sem akarnak, csak valamiért a ranglétrán alacsonyabb szinten érzik magukat náluk.

Igen, sajnos volt szerencsém ilyen osztálytársakhoz, lakótársakhoz és munkatársakhoz is. Nagyon leszívják az energiáimat, de próbálok velük kedves maradni, mert tudom, hogy önbizalomhiányosak, de tényleg nagy önuralom kell hozzájuk.

Üdv.

32/N

dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hiányosak az ismereteim, hogy mi is az affektàlás.

Viszont életemben egy magas- nyávogó hangon beszélő nőt ismertem. Elég vicces volt a hangja, de ez nàla nem valami megjátszás volt. Egyszerűen ilyen hangja van...

dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másnak akarják előadni magukat..
dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem különféle neurodivergens állapotok is okozhatnak állandó, affektáló nyávogást, pl az autizmus.
jan. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom fel szeretne tűnni. Nekem a "Jóbarátok"-ból a Janice jut eszembe erről.
jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!