Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg c*gánys*g?

Ez tényleg c*gánys*g?

Figyelt kérdés

Előre szeretném tisztázni, nem sértő, lenéző és bántó szándékkal használom a kérdésben lévő szót!

A továbbiakban csak C betűvel fogom feltüntetni azt a szót!



Amikor kisebb voltam, és a szüleimmel szerettem volna menni valahova, akkor azt mondták, hogy "ha többen megyünk, az Cság". Persze amikor ketten vagy olyanokkal mennek, akiket kedvelnek, azzal nem gond többen menni. Ez végig kísérte a gyerekkoromat, majd a testvéremékét is. Emlékszek, amikor kamaszként felháborodtam, hogy miért nem lehet egyszer valahova mennünk együtt, MINT EGY CSALÁD, és attól, hogy többen megyünk boltba, a rokonokhoz, vagy akárhova, nem Cság. De nem. Eljutottunk odáig, hogy szépen lassan felnőtt mindenki, és a legkisebb testvérem, öcsém 14 éves. Olyan helyre kell mennie, majd haza sétálni ebben a hőségben, ami megterhelő lehet egy gyereknek, de nem akarta, hogy segítsek neki hazajönni, mert "nem vagyunk C". A szüleim káros nevelése visszaköszön, amiért persze mindig engem hibáztatnak, mert sosem a szülők a felelősek.


Tényleg Cság, ha egy család együtt megy valahova? Ti sem szoktatok együtt menni valahova? Annyira elhitetik ezt a sok hülyeséget, hogy nem tudom elhinni, hogy máshol ennél jobb lenne. Semmi értelmes emlék nincs velük.



2023. júl. 16. 11:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindig arra figyeltek, nehogy szégyenkezniük kelljen, miközben szerintem senkit nem érdekel hányan és kivel mennek valahova, maximum a szellemi nyomorban élő emberek pletykálnak ezen.
2023. júl. 16. 11:10
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

A szüleid nem normálisak, de ez nyilván más egyéb dolgokban is kiderült már életed során.

Életemben nem hallottam még, hogyha egy 4-5 tagú család megy valahova - természetesen meghívással, vagy önálló családi programra - az cigányság lenne. (Meghívás nélkül meg egyedül sem illik beállítani sehova)

2023. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid idióták, nem cság, ha a család együtt megy valahova.
2023. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hányan vagytok testvérek? Mert mondjuk ha 8-10-en, akkor érdekesen festhettek ha mindnyájan elmentek a boltba együtt 1 kiló kenyérért.

De a szüleid miért szégyenlik a szaporulatot, az ő döntésük volt!

A családi program meg családi program, ott egyértelmű, hogy mindenki részt vesz.

2023. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-en vagyunk testvérek, 4 év korkülönbséggel.
2023. júl. 16. 11:26
 6/9 A kérdező kommentje:
De amikor csak ketten voltunk, akkor is ezt mondták.
2023. júl. 16. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleiddel tényleg van vmi probléma, mert ekkora ostobaságot még nem hallottam. És ha ennyire zavarja őket a "c-ság", akkor 4 gyerek sem kellett volna.
2023. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ekkora hülyeséget rég hallottam.
2023. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előfordulnak nagy családok a fehér emberek között is, bár egyre ritkábban.

Ennek lehet vallási oka, vagy csak egyszerűen nagy családot akartak.

De aki ezt bevállalja, az inkább büszke szokott erre lenni, nem pedig szégyenli! ...kivéve, ha mocskosan rongyokban járnak, segélyekből élnek és a gyerekek fizikailag és mentálisan lepusztultak.

Tényleg valami baj lehet a szüleid fejével, vagy az utolsó opció az igaz rátok, de ezt csak te tudhatod!

2023. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!