Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem, lefáraszt ha...

Mi a baj velem, lefáraszt ha beszélgetnem kell emberekkel és az is ha csak hallgatnom kell olyan beszédjét aki nem érdekel?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Introvertált vagy!
2023. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezen hogy tudnék változtatni? Van erre valami módszer?
2023. júl. 19. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Biztos sokat nyomkodod a telefonod vagy a számítógéped. Többet kellene a nélkül töltened, társaságba járni.
2023. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ezen nem lehet változtatni! Ilyen a személyiséget és pont!


Nézd meg a videót ezzel kapcsolatban [link]

2023. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyetertek 4essel, nem hiszem, h valtoztathato.

Amugy a tobbiekkel hogy allsz? Marmint azzal, ami erdekel?


En inkabb ambivert vagyok, de ha vki, vagy a mondanivaloja nem erdekel, akkor ugyanigy faraszt, szenvedek, ha meg kell hallgatnom.

2023. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezen nem tudsz változtatni, annyi, hogy ha beszélgetsz, ne mutasd mennyire unod már, mert akkor elkönyvelnek bunkónak. Ha társaságban vagy erőltesd meg magad, ha egyedül vagy örülj neki. Szerintem ennyit tudsz tenni. Introvertáltból nehezen lesz extrovertált vagyis szinte soha, de erről nem te tehetsz, hogy ilyen vagy.
2023. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

3as

Nem ír rosszat

2023. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Pacsi, én is ilyen vagyok, de a feladatom/munkám pont emberekkel kapcsolatos, így egyrészt emiatt is vagyok kész tőlük.

Kérdés, hogy jó-e ez így neked, szeretnél-e változtatni rajta, vagy sem?

2023. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális dolog ez, nem kell megváltoznod. Én is egyedül tudok feltöltődni, már az is lefáraszt, ha a buszon hallgatnom kell mások hangos beszélgetését. Nekem ez nem hiányzik, de ettől még teljes az életem. Sok programom van, hasznosan töltöm a szabadidőmet.
2023. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Én abszolút extrovertalt vagyok, mindig mennék, mindig emberek között, szórakozóhelyen… a csend a halálom, aktívabb is vagyok annál, filmet se lehet nézni velem mert végigdumálom… Na de a fárasztó ám dumálo emberek, akik lökik a hülyeséget orrba - szájba 🤦🏻‍♀️ hát azoktól én is meghalok és inkább hazamegyek minél hamarabb
2023. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!