Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pszichológus tud még segíten...

A pszichológus tud még segíteni ezen?

Figyelt kérdés
Az egész életemet arra tettem fel, hogy interneten tartottam kapcsolatot emberekkel. Volt egy fénykora az internetnek, amikor volt egy telefonos játék, ott ismertem meg embereket. Köztük azt az egyet, aki 6 évig volt a barátom és mindennap beszéltünk. Majd a tesoját is megismertem, nem én akartam. Amikor valami elbaszódott, nagyon meg akartam beszélni, de ghostingolt. Rengeteg üzenetet írtam neki, mert nagyon kétségbe voltam esve és semmire sem válaszolt, meg se nézte. Végül le lettem tiltva mindenhonnan. Ekkor a barátomtól kérdezősködtem, hogy ezt miért csinálja, adjon egy indokot, végül ő is letiltott, mert folyton erről kérdezgettem, nem tudtam túltenni magam rajta. A másik barátság a tesójával fél éves volt. Konkrétan ők ketten voltak nekem, most nincs senkim sem. Eddig volt hogy akár összesen napi ezer üzenet jött, most semmi. Élőben nincs senkim, de most már neten se. Ma pedig már nem lehet interneten barátokat szerezni, annak a korszaknak vége. Ma már az működik, hogy akit a valóságban ismersz, azzal beszélhetsz messengeren és ennyi.
2023. júl. 22. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen csak normális pszichológust válassz mert olyanok is vannak hajjaj. Válassz egy szimpatikusat.
2023. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha pszichológustól akarsz segítséget, arra számíts, hogy akkor is neked kell majd magadon segíteni, mert olyanokat fog mondani, hogy járj el olyan helyekre, ahol lehet új embereket megismerni.
2023. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztos vagyok benne, hogy tud segíteni ilyen téren.

Valószínűleg nagyon megérintett a téma téged, szóval lehet, hogy nem csak ezzel az egy esettel dolgoznátok, hanem magával az élménnyel, érzéssel, ami ennyire megzavart téged.


De tuti segítene :)

2023. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!